نتایج جستجو برای عبارت :

نحوه شکایت به دادگاه جزایی جهانی

تجدیدنظر راهی برای رسیدگی به شکايت محکوم علیه از رای ای که در دادگاه بدوی صادر شده است می باشد. محکوم علیه شکايت خود را در قالب دادخواست تجدید نظر به دادگاه تسلیم می نماید و احتمال برگشت رای در تجدید نظر وجود دارد. دادگاه به درخواست تجدیدنظر رای رسیدگی می کند.
تجدیدنظر مرحله ی ثانویه ای برای رسیدگی به دعاوی میباشد. بر اساس قانون، بعد از صادر شدن رای بدوی، اگر محکوم علیه نسبت به حکم صادره اعتراضی داشته باشد، می تواند شکايت خود را در قالب دادخواست تجدیدنظر به دادگاه تقدیم نماید. احتمال تغییر رای در دادگاه تجدید نظر وجود دارد. مراجع قضایی باید به درخواست تجدیدنظر رسیدگی کنند و اقدامات لازم را صورت دهند.
سایت  dadresiranian.com مشاورین دادرس ایرانیان اولین و معتبرترین ارائه دهنده سند ملکی(وثیقه)جهت دادگاه-تامین وثیقه جهت دادگاه-فیش حقوقی جهت دادگاه-اجاره سند برای ازادی زندانی-اجاره سند برای مرخصی زندانی-سند اجاره ای برای آزادی زندانی در تمامی دادگاه ها,دادسرا ها,تعزیزات حکومتی(کالای قاچاق),دادگاه حقوقی,دادگاه کیفری,شعبه اجرای احکام,تقاضای اعسار
سایت گروه مشاورین دادرس ایرانیان 
آدرس سایت : http://dadresiranian.com
نحوه ملاقات فرزند پس از طلاق و جدایی پدر و مادربر اساس قانون مدنی
هر کدام از والدین (پدر و مادر) که کودک تحت حضانت و سرپرستی او نیست، حق
ملاقات کودک خود را دارد. تعیین زمان و مکان ملاقات و سایر جزئیات مربوط به
آن، در صورت اختلاف بین والدین با دادگاه می‌باشد. با توجه به این ماده،
هر یک از والدین این حق را دارند که در فواصل معین با کودک خود ملاقات کنند
و حتی فساد اخلاقی مادر یا پدر هم باعث نمی‌شود از ملاقات او با فرزندش
جلوگیری شود، بلکه تدارک
نحوه ملاقات فرزند پس از طلاق و جدایی پدر و مادربر اساس قانون مدنی هر کدام از والدین (پدر و مادر) که کودک تحت حضانت و سرپرستی او نیست، حق ملاقات کودک خود را دارد. تعیین زمان و مکان ملاقات و سایر جزئیات مربوط به آن، در صورت اختلاف بین والدین با دادگاه می‌باشد. با توجه به این ماده، هر یک از والدین این حق را دارند که در فواصل معین با کودک خود ملاقات کنند و حتی فساد اخلاقی مادر یا پدر هم باعث نمی‌شود از ملاقات او با فرزندش جلوگیری شود، بلکه تدارکات
نحوه ملاقات فرزند پس از طلاق و جدایی پدر و مادربر اساس قانون مدنی هر کدام از والدین (پدر و مادر) که کودک تحت حضانت و سرپرستی او نیست، حق ملاقات کودک خود را دارد. تعیین زمان و مکان ملاقات و سایر جزئیات مربوط به آن، در صورت اختلاف بین والدین با دادگاه می‌باشد. با توجه به این ماده، هر یک از والدین این حق را دارند که در فواصل معین با کودک خود ملاقات کنند و حتی فساد اخلاقی مادر یا پدر هم باعث نمی‌شود از ملاقات او با فرزندش جلوگیری شود، بلکه تدارکات
نحوه ملاقات فرزند پس از طلاق و جدایی پدر و مادربر اساس قانون مدنی
هر کدام از والدین (پدر و مادر) که کودک تحت حضانت و سرپرستی او نیست، حق
ملاقات کودک خود را دارد. تعیین زمان و مکان ملاقات و سایر جزئیات مربوط به
آن، در صورت اختلاف بین والدین با دادگاه می‌باشد. با توجه به این ماده،
هر یک از والدین این حق را دارند که در فواصل معین با کودک خود ملاقات کنند
و حتی فساد اخلاقی مادر یا پدر هم باعث نمی‌شود از ملاقات او با فرزندش
جلوگیری شود، بلکه تدارک
بسمه تعالی
سلام
 
سوال:
تفاوت دادگاه با دادسرا چیست؟
پاسخ: 
 قوه‌ی قضائیه، که یکی از سه قوّه‌ی تشکیل‌دهنده‌ی نظام جمهوری اسلامی ایران است جهت انجام وظایفی که به عهده دارد مانند:
۱- احیای حقوق عامه و گسترش عدل
۲- نظارت بر حسن اجرای قوانین
۳- کشف و تعقیب جرم و مجازات مجرمین
۴- اقدام مناسب برای پیشگیری از وقوع جرم
و.
دادگستری‌ها را تشکیل داد که بتواند به بهترین شکل به تظلمات رسیدگی کند.
 
دادگستری از دو بخش دادگاه و دادسرا تشکیل شده است.
وظیفه
چک وسیله پرداخت است. صادرکننده چک ممکن است قرض دهنده باشد ولی در سفته صادرکننده قرض گیرنده است. در چک دعوای مطالبه ثمن قرارداد علیه خریدار ممکن است ولی در سفته متصور نیست. چک قابلیت طرح هم از طریق دادگاه و اجرای اسناد رسمی ثبت را دارد ولی سفته فقط از طریق دادگاه حقوقی قابل طرح است. چک و سفته هر دو سند تجاری هستند. چک جنبه کیفری» دارد ولی سفته حقوقی» است. صدور چک بلامحل با شرایطی جرم است ولی عدم پرداخت سفته در سررسید مطلقاً جرم» به معنی کیفری
 
 
 
 
 
نحوه تنظیم لایحه دفاعیه برای دادگاه خانواده چگونه است ؟
 
یکی از مشکلات مردم تنظیم لایحه دفاعیه مناسب است تا در زمان لازم جهت ارایه به دادگاه خانواده ارایه شود و در حل مشکلات مردم کارساز باشد نوشتن لایحه دفاعیه یک امر تخصصی است ونباید آن را شوخی گرفت وبه افراد ناتوان و بی سواد حقوقی سپرد لذا بعنوان وکیل خانواده معتقدم باید باید نوشتن و نگارش لایحه را به وکیل پایه یک دادگستری سپرد تا با خیال راحت اقدام طی طریق برای دادگاه نمود چراکه
باسلام ودرود خدمت سروران و خانواده های عزیز زندانیان درتهران وشهرستانها :
راهکارهای  فوری برای ضمانت کردن متهم یا زندانی عزیز خود را با ارائه ضامن  های معتبر در کلیه دادگاهها ودادسراها وشورای حل اختلاف تهران وشهرستانها از ما درخواست کنید :
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اجاره فیش حقوقی -اجاره جوازکسب (کفالت)سند
برای مرخصی زندانی وآزادی زندانی با شماره زیر در تماس باشید:
                                                                09307336926 
         
دارم می‌روم دادگاه تا شکايت از صاحبخانه‌ سابقه را برای استرداد ودیعه پی‌گیری کنم. او نه تنها تنها اندک دارایی‌ام را بالا کشیده  بلکه باعث شده از کار و زندگی خود  برای شکايت کردن از او بیافتم.این قضیه را به هرکس می‌گویم با توجه به شخصیت آرام و وضعیت بد اقتصادی من شروع می‌کند به نفرین کردن اما من در دل برای صاحبخانه و شخصی که ظاهرا از روی حق‌خواهی و دلسوزی، او را نفرین می‌کند دعا می‌کنم
ادامه مطلب
ضامن کارمند و جواز کسب (کفیل) سند
جهت کلیه دادگاهها ودادسراها کشور فوری
### لطفا صرفا برای بانک تماس نگیرید###
(ضامن دانشجویی/ضامن استخدام/و.)
اولین و معتبرترین ارائه دهنده سند ملکی(وثیقه)جهت دادگاه
تامین وثیقه جهت دادگاه
فیش حقوقی جهت دادگاه
اجاره سند برای ازادی زندانی
اجاره سند برای مرخصی زندانی
سند اجاره ای برای آزادی زندانی در تمامی دادگاه ها,دادسرا ها,تعزیزات حکومتی(کالای قاچاق),دادگاه حقوقی,دادگاه کیفری,شعبه اجرای احکام,تقاضای اعسار
ش
تحقیق نقش هیات منصفه در دادگاه مطبوعات
تحقیق رشته حقوق با موضوع نقش هیات منصفه در دادگاه مطبوعات، در قالب فایل word و در حجم 89 صفحه. وم حضور هیات منصفه در محاکم ی و مطبوعاتی ، پس از انقلاب مورد بحث کارشناسی و تاکید فقیهان و نمایندگان مجلس خبرگان برررسی قانون اساسی قرار گرفت . و اصل 168 بدان اختصاص یافت .
25 آذر 1398
جلسه رسیدگی به اتهامات سه نفر از متهمان پرونده ورمی‌کمپوست در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسینی حشمتیان برگزار شد.
قاضی حسینی در ابتدای جلسه دادگاه ضمن اعلام رسمیت جلسه و تفهیم مواد ۱۹۳ و ۱۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری از حاضرین در جلسه خواست تا مراقب اظهارات خود باشند.
وی در ادامه از یوسفیان نماینده دادستان خواست تا کیفرخواست را قرائت کند.
نماینده دادستان ضمن قرارگیری در جایگاه گفت: بر اساس کیفرخواست صادره مته
سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران، آخرین وضعیت پرونده‌های ی ورمی کمپوست، ثامن‌الحجج و تعاونی مسکن برق را تشریح کرد.
محسن افتخاری درباره پرونده ورمی کمپوست که پیشتر دیوان عالی کشور احکام صادره را نقص کرده بود گفت: این پرونده به تازگی از دادسرا واصل شده و دادگاه مشغول بررسی است تا ایردات دیگری وجود نداشته باشد.
به گفته وی، تمام متهمان این پرونده به جز یکی از آنها با قید وثیقه آزاد هستند.
این مقام مسئول قضایی در استان تهران در
هنرپیشه مشهور آمریکایی که با چهار زن زیر یک سقف زندگی می‌کند، در دادخواستی خواهان لغو قانون ممنوعیت چند همسری در این کشور شده است.
به گزارش مسیحیت شناسی به نقل از العالم، کودی براون، بازیگر معروف سینما و تلویزیون آمریکا که چهار زنی را که با آنها زیر یک سقف زندگی می کند "همسران" خود می داند، به دنبال اعتراض دادستان کل ایالت یوتا به حکمی که پیشتر دادگاه بدوی به نفع او صادر کرده بود، این بار برای رسیدن به "حق" خود به دادگاه تجدید نظر شکايت کرد.
ا
در شرایطی که محکوم علیه، از رای تجدید نظر شکايتی داشته باشد، امکان اعتراض به رای تجدید نظر وجود دارد.در شرایطی که رای دادگاه تجدید نظر از طریق اعاده دادرسی مورد اعتراض واقع گردد، دادگاه می ‌تواند بر حسب اعتراض به رای تجدید نظر، رای قطعی خود را تغییر دهد.
سوالات شکايت کیفری ترک انفاق
 
 
 
۰۹۱۲۱۴۶۳۲۴۸ تلفن مستقیم
دکتر فتح اللهی 
 
با شکايت ترک انفاق، و در مقابل رای نفقه حقوقی زودتر بیاد و مرد ان را پرداخت بکند جلوی حکم کیفری و زندان گرفته میشود؟اگر کسی ترک انفاق شکايت کرد و کیفر خواست بیاد ولی رای دادگاه صادر نشود و در طرف مقابل رای نفقه حقوقی زودتر بیاد و مرد ان را پرداخت بکند جلوی حکم کیفری و زندان گرفته میشود۰آیا شهادت شهود برای اثبات عدم پرداخت نفقه کافیست؟وقت تون بخیر بنده حدود۴ماه هست
باسلام: 
 
شرحی بر مختصر فعالیت گروه مشاور حقوقی آشا، ما و همکارانمان در این گروه به آزادی متهمانی میپردازیم که نیاز به اجاره سند و وثیقه ملکی جهت ضمانت در دادگاه و دادسرا دارند.
 
جالب است بدانید برخی از افرادی که به عنوان مطلع در مراجع قضائی حضور پیدا میکنند به دلیل رسیدگی به پرونده یا رفع اتهام شدنشان برایشان دستور بازداشت موقت صادر میشود. که در این میان از سوی مرجع قضائی برایشان " قرار وثیقه صادر میشود.که میتوانند با بازداشت وثیقه مورد ن
وکیل مواد مخدر
به علت اهمیت موضوع خرید و فروش و حمل مواد مخدر دادگاه ویژه ای به نام دادگاه انقلاب و وکیل مواد مخدر به پرونده‌های مواد مخدر رسیدگی می‌کند.
اختصاص دادگاه ویژه برای مواد مخدر به تنهایی بیانگر اهمیت و حساسیت پرونده‌های مواد مخدر می‌باشد،طبق قانون، مجازات کسانی که به امر خرید، فروش، تولید و حمل مواد مخدر اشتغال دارند.
حبس‌های طولانی مدت و یا اعدام است ،ایران از معدود کشورهایی است که برای مجرمان مواد مخدر مجازات اعدام صادر می
ایجاد مراکز مشاوره خانواده بر اساس لایحه قانون حمایت از خانواده
در آسیب‌شناسی‌های به عمل آمده در روند رسیدگی به اختلافات خانوادگی، این کمبود مورد توجه منتقدان قرار گرفته است. این موارد به شرح زیر می‌باشد:
1- بر اساس ماده 7 لایحه قانون حمایت از خانواده، به منظور تحکیم بنیان خانواده و جلوگیری از افزایش اختلافات خانوادگی به ویژه طلاق و سعی در ایجاد صلح و سازش، قوه قضاییه موظف است ظرف سه سال از تاریخ تصویب این قانون، در کنار دادگاه‌های خانوا
سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران در گفت‎وگو با میزان مطرح کرد
آخرین وضعیت پرونده ۳۱۰ جلدی ورمی کمپوست/ ادامه رسیدگی در دیوان عالی کشور
سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران گفت: پرونده ورمی کمپوست با ۳۱۰ جلد پرونده و بیش از ۷۲ هزار برگ اوراق منتهی به رای شد؛ اما در راستای اعتراض دادستان، برای رسیدگی در مرجع تجدیدنظر به دیوان عالی کشور ارسال گردید.
محسن افتخاری سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده ورمی کمپوست ا
۲۳ اسفند ۱۳۹۵
صدور حکم دادگاه: ۱۰ سال حبس تعزیری و رد مال (با کسر سود) و جزای نقدی برای امیر شریفی و  برائت سایر متهمین
۹ شهریور ۱۳۹۶
پس از صدور حکم, دادستان به رای صادره اعتراض نمود, متعاقبا پرونده به دیوان عالی, ارجاع و نهایتا به دادگاه برگشت داده شد. دادگاه نیز در حال رفع ایرادات است. 
۲ آبان ۱۳۹۶
دادستان تهران ضمن تشکر از سرپرست دادسرای ۳۱ به لحاظ اعتراض به حکم صادره گفت: دادگاه, برخی متهمان را تبرئه کرده بود که با اعتراض سرپرست دادسرا و نقض
رییس کل دادگستری تهران گفت: دادگاه کیفری یک استان تهران در حال رفع نقص ایرادات دیوان عالی کشور در رابطه با پرونده ورمی کمپوست است.
 غلامحسین اسماعیلی در گفت وگو با خبرگزاری میزان با اعلام این خبرگفت: پس از صدور رای در بخشی از پرونده ورمی  کمپوست از سوی دادستان به رای صادره اعتراض و پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع شد.
وی افزود: به لحاظ برخی از نقص‌های تحقیقاتی رای صادر نقض و به دادگاه کیفری یک استان تهران اعاده شد.
این مقام قضایی در ادامه بیان
من گالیله در هفتادمین سال زندگی در 
مقابل حضرات شما به زانو در آمده ام 
در حالی که کتاب مقدس را در پیش رو
 دارم و با دست های خود آن را لمس 
میکنم توبه میکنم و ادعای خالی از
 حقیقت حرکت زمین را انکار می نمایم 
و آن را منفور و مطرود می دانم.

گالیله وقتی توبه کرد در هنگام خروج
 از دادگاه تفتیش عقاید بر پله ها پای 
خود را بر زمین می کوبید و با خود زمزمه کرد:
ای زمین تو به حرکت خود ادامه 
بده و به حرفهای من کاری نداشته باش!.
به نام خدا
با سلام و درود خدمت سروران و خانواده های عزیز زندانیان در تهران و کرج:
این آگهی در حوزه اجاره فیش حقوقی جهت آزادی زندانی  - مرخصی زندانی- ضمانت زندانی در دادگاه و دادسرا و تعزیرات حکومتی قاچاق کالا در تهران و کرج می باشد.
دوستانی که به دلایلی عزیزشان در بند است و نیاز به فیش حقوقی برای آزادی زندانی خود دارند و قاضی محترم شعبه ی دادسرای مربوطه برایشان قرار کفالت صادر کرده و از آن ها کفیل جهت ضامن زندانی خواسته است؛ میتوانند با همیار
فیلم اصلی لحظه درگیری و بازداشت سید مهدی صدرالساداتی


به گزارش خبر فوری، سید رضا صدرالسادتی مبنی بر احضار و بازداشت برادر خود به دادگاه ویژه ت اظهار کرد: برادر بنده روز گذشته احضاریه‎ای را از دادگاه ویژه ت دریافت کرد که عکس آن را نیز در صفحه خود قرار داد که در این احضاریه موضوع اتهام و احضار وی قید نشده بود.وی افزود: برادرم روز گذشته به دادگاه ویژه ت مراجعه کرده است چرا که اگر این اقدام را انجام نمی‎داد برای وی حکم جلب صا
سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران از برطرف شدن نواقص پرونده ورمی کمپوست که پیشتر دیوان عالی کشور نسبت به آن نقص تحقیقاتی گرفته بود، خبر داد.
محسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به سؤالی در خصوص آخرین وضعیت پرونده ی ورمی کمپوست» اظهار کرد: دیوان عالی کشور نسبت به این پرونده نقص تحقیقاتی گرفت و پرونده برای رفع نواقص، به دادسرا بازگشت که دادسرا پرونده را پس از برطرف کردن نواقص مورد نظر دیوان عالی
به گزارش پایگاه جامع اطلاعات حقوقی عدل پرس، اگر دادخواست طلاق از طرف زن باشد و دلیل موجه طلاق را هم دارا باشد و زوج با وجود ابلاغ، در دادگاه حضور نیابد و لایحه نیز نفرستد و یا ابلاغیه به خود شخص زوج داده نشود، رای دادگاه غیابی محسوب می‌شود.
چند حالت را می‌توان برای درخواست طلاق از سوی زوجه متصور شد:
ادامه مطلب
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
BTS WORLD ثبت شرکت کیا ثبت بیوگرافی دانشمندان معروف جهان مجله اینترنتی لیان استایل استخراج طلا و نقره باغ تالار سعادت,باغ تالار باران,باغ تالار تاج,باغ تالار پرنیان بهترین درب ضد سرقت حجت الاسلام احمد خوشخو عسل صد در صد طبیعی اسکوتر برقی چیست؟