نتایج جستجو برای عبارت :

آیا در بیت هایی که برگزیده اید،تفاوتی با رسم الخط امروزی به چشم می خورد؟

نميدونم کجای دنیایی ؛ صدامو ميشنوی یا نه ؛ ميبینیمون یا نه 
خواستم برات بگم که ما له شدیم .بغض هامون ترکید . اشک هامون سرازیر شد و غرورمون شکست .
خواستم بگم معنی حسرت رو خوب ميفهمم حالا با پوست و استخون 
خواستم بگم زندگی اصلا ارزش اینهمه شکستن و خورد شدن و دوباره ساختنو نداره برام .
خواستم ازت بپرسم چرا هیچی برام مثل یه زندگی نرمال نبود 
خواستم برات بگم از بریدن و بریدن و بریدن 
کجای دنیایی؟
منو با اینهمه فکر و خیال و حسرت و دست خالی و قلب ش
در خط بریل هم درست مانند خط بینایی کلمات با کنار هم قرار گرفتن حروف تشکیل مي‌شوند. اما شکل حروف در خط بینایی زبان فارسی دارای یک تا چهار شکل ممکن است باشند در حالی که در خط بریل فارسی تنها حرف (الف) است که دارای دو نماد متفاوت است و باقی حروف تنها یک شکل دارند. برای درک بهتر این مورد یک مثلی مي‌زنم؛ به حرف (غین) در این چهار کلمه‌ی توجه کنید:
ادامه مطلب
دانلود آهنگ آسمان هم زمين مي خورد از چارتار
صدایم را به یاد آراگر آواز غمگینی به پا شدمن این شعر گرانمکه از ارزانو ارزانی جدا شدمن هر چه ام با تو زیباترمبر عاشقت آفرینی بگوتابیده ام من به شعر تنتميخوانمت خط به خط مو به مو
ادامه مطلب
به نام خدا
با عرض سلام و احترام خدمت شما همکاران و دوستان گرامي 
یادآوری : ممکن است سوال شود که آيا مي شود هنگام طراحی سوالات  ،  لایه های باز خورد را به صورت دستی سفارشی سازی نمود ؟ ( از مسیر فید بک مستر نرویم )
البته طراحی آزمون را در مکان خودش به طور کامل توضیح خواهیم داد . ولی به دلیل اینکه جلسه قبل تنظیمات فیدبک مستر را توضیح داده ایم  در اینجا لازم است  تنظیمات دستی لایه های باز خورد نیز توضیح داده شود.
تنظیمات باز خورد صحیح ، غلط و دوباره س
آهنگران چه قشنگ ميخوند اگر آه تو از جنس نیاز است در باغ شهادت باز, باز استحالا من یه چیزی ميگم قول بدین بهم نخندید.
نخندید ما دلمون یه جایی بدجوری ترک خورده یوقت ميشکنه.
کی ترک خورده؟ یک راست ميرم سر اصل مطلب. همون روزی که تابوت پدرو آوردن تو حیاط خونه. همون خونه ای که آجرهاشو با دست خودش رو هم گذاشته بود. همون خونه ای که نقشه شو با دختراش با یه تیکه چوب رو زمين خاکی کشیده بود. آره . همون روز دلم ترک خورد که قدم حتی به زانوی پاسدارایی که تا
تیم فوتبال ماریتیمو در هفته هفتم لیگ فوتبال پرتغال مقابل حریف خود شکست خورد.
مهر:در یکی از دیدارهای هفته هفتم لیگ فوتبال پرتغال شب گذشته تیم ماریتیمو با حضور امير عابدزاده دروازه بان ایرانی خود به مصاف تیم فامالیسائو رفت و در نهایت با نتیجه یک به دو شکست خورد.
این نتیجه در حالی رقم خورد که ماریتیمو ابتدا از رقیبش پیش افتاد اما در همان نیمه نخست دو گل دریافت کرد تا کار را با شکست به اتمام برساند.
علی علیپور مهاجم ایرانی تیم ماریتیمو در دقیقه 79
امروز سر یه چیزی اعصابم خیلی خورد شد؛ بعد کلاس مزخرف دانش خانواده موندم که اصلاحیه بنویسم،‌ بعد گفتم با سرویس ۷ و ۲۰ برگردم. ساعتای ۷ و ۸ دقیقه بلند شدم رفتم یکمم زود رسیدم، گفتم عیب نداره دیگه ۷ و ۲۰ مياد. همين جوری گذشت و گذشت آخرش ساعت ۷ و 44 دقیقه اومد!!!!!! خییلییی این رو اعصابه که سرویس پرستاری تو ترافیک ميمونه دیر مياد! بعد همش تو دلم ميگم بزار الان دیگه زنگ بزنم طنین ولی هی ميگم نه این همه وایسادی الان مياد://// بعد ۵ دقیقه بعد ميگی کاش ۵ مين
گل اگر چشم خودش باز کند خواهد مرد / ماه در اوج غرورش به زمين خواهد خورد
چون به زیبایی تو حسرت ، عالم خوردند / برق چشمان تو روح از تنشان خواهد برد . . .
 
######اس ام اس عاشقانه######
 
انسانهای خوب همانند گلهای قالی اند
نه انتظار باران را دارند و نه دلهره ی چیده شدن ، دائمي اند !
از قدیم گفتن مهریه رو کی داده و کی گرفته! اما وقتی مهریه ورای مادیات باشه دادن و گرفتن‌ش اشکال که نداره خیلی هم خوبه! مهریه را همسر بنده از ۳ سال پیش، بر گردن‌م نهاد! و امروز گردن‌م باریک‌تر از مو! البته مهریه م سرکار خانم، از بس عجیب بود، تقریبا همه اقوام از تعجب کف کرده‌بودن! ۱ جلد کتاب کلام‌الله‌مجید + ۳۱۳ سکه بهار + ۱۳۶۴ شاخه گل‌مریم + نگارش کامل ترجمه قرآن به رسمالخط آقا داماد! این شد که برای امسال، چالش نگارش ترجمه قرآن کریم برنامه‌
رسم الخط واحد در تیر و لید
 


 .1 زمانی
که پایان رو
تیتر با فعل
باشد از )؛( استفاده مي شود
و زمانی که
سمت افراد باشد(:)
مي آید.

 مثال:
روتیتر: در مجلس گفت؛
تیتر: نرخ تورم 23 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافت
روتیتر: رئیس جمهور:
تیتر: نرخ تورم 23 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافت
.2 در اخباری که
منبع فارس، ایرناو یا غیره است اگر
خواستید برای موارد
استثناء منبع را
در تیتر یا
لید بیاورید به صورت"فارس" و اگر در
خط اول پاراگراف
اول متن خبر
منبع را مي
آوری
رسم الخط واحد در کوتاه نویسی
 
1-در متن خبر از کلمات و افعالی مانند"یادآور شد"، "در ادامه"، "همچنین"، "در بخش دیگری از سخنان"، "اذعان کرد"، "گفتنی است"، "با بیان این مطلب" نباید استفاده کرد
2- منظور از مجلس در بیشتر خبرها مجلس شورای اسلامي است پس به منظور رعایت اختصار برای ذکر نام مجلس شورای اسلامي از "مجلس" و برای ذکر نام سایر مجالس در کشور مثل "مجلس خبرگان رهبری" نام کامل آنهارا مي آوریم.
3- تطابق فعل و فاعل از اولیات تنظیم خبر است. برای رعایت اختصار
ما مهمون داشتیم منم کنار نشسته بودم ولی ميچرخیدیم تو گوشی یکی از دوستان از این فیلم هايي که همه چیز عادیه و یهو یه خری مياد جلو عر ميزنه فرستاد منم صدا تا ته بلندچاییه که ریخت رو پام سوختگی درجه ۳ لیوانم با عجله برداشتم از پنجره انداختم بیرون خورد به شیشه ی ماشینه بد بختیییی داریما:(
 
در این پست؛ رسم الخط تعدادی از حروف فارسی که توسط اینجانب تهیه و تولید شده است قرارداده مي‌شود. اميد است مطالبی از این دست؛ انگیزه ای هرچند کم و ناچیز در همکاران، جهت فعالیت در این راستا برداشته و امر تدریس را در کلاس برای خود و دانش آموزان راحت تر کنند.
1- نگاره یک

2- نوشتن آ ا

3- نوشتن پـ  پ

4- نوشتن چـ  چ

5- نوشتن  د

6- نوشتن  عدد4
۱. دادگستری شیراز یه مشاوره حقوقی داره. ته دنیا نداشت، نميدونم شهرای دیگه دارن یا نه. ولی مشاور حقوقی یه آدم صبوره که ميشینه قشنگ حرفاتونو گوش ميده و همه سوالاتونو جواب ميده و اصنم عذاب وجدان نميگیرین که دارین از علم کسی سوءاستفاده ميکنین!! :) مشاوره حقوقی شیراز رایگان بود.
۲. تو ضامن شدناتون دقت کنین. همه مشکلات ما واسه اینه که صاحب قبلی ماشین ضامن کسی شده که نتونسته وامشو پرداخت کنه و این آقا توقیف اموال شده .
۳. تو چک دادناتون دقت کنین. تو چ
خانم حسنی (همان حسنی مکتوب که به مکتب هم نمي‌رفت که البته این‌جا، من باشم) بعد از یک سال و دیرتر از اکثر دوستان و هم‌کلاسی‌هایش، به کلاس رانندگی مي‌رود.او نمي‌دانست که راندن خوش مي‌گذرد، وگرنه زودتر اقدام مي‌کرد.خانم حسنی و مربیش، خانم. گ -که خانم قدری هم بود- در همان دو روز اول در خیابان متلک‌های زیادی شنیدند، آنقدری که خانم حسنی ترجیح داد به‌جای شمردن آن‌ها، بر رانندگی خود تمرکز کند. خانم حسنی با خودش فکر کرد که دلش برای متلک‌اندازند
آیینه ی رسول خدا روی فاطمهجان وجود، بسته به یک موی فاطمهبا آنکه نیست از حرم مخفی اش نشانشهر مدینه گم شده در کوی فاطمهبوی بهشت اگر چه محمّد از او شنیدبالله قسم بهشت دهد بوی فاطمهختم رسل گرفت به پهلو دو دست خویشاز آن لگد که خورد به پهلوی فاطمهطوبی دميد و سدره فتاد و شجر شکستوقتی خميد قامت دلجوی فاطمهچون باب وحی سوخت پر و بال جبرییلنزدیک شد چو شعله به گیسوی فاطمهانگار رفت طاقت دست خدا ز دستزآن ضربتی که خورد به بازوی فاطمهآيات نور و پرده ی ظلمت؟!
ای دوش idush.ir - طراحی و اجرا کابین دوش و دوردوشی
کابین دوش حمام : یکی از قسمت هايي که در همه ی حمام های امروزي به چشم مي خورد، فضایی محفوظ و مشخص است که برای دوش گرفتن مورد استفاده قرار مي گیرد. این فضا به کابین دوش معروف است و کاربرد آن در دکوراسیون حمام های مدرن شناخته شده است. مي توان گفت کم تر حمامي در منازل امروزي پیدا مي شود که کابین دوش نداشته باشد.
ای دوش idush.ir - طراحی و اجرا کابین دوش و دوردوشی 
ادامه مطلب
محبوب ِ من . 
دیگر نه چشمی مانده که جای شکوه برایت ببارم .
نه قلبی ، که همه چیز در پستویش پنهان شود!
دیگر منم و خودم! 
بی هییییچ حجابی 
و تویی و لطفت . 
رو بر نگردان از من . 
که گم شده در طوفانم .
+
پ.ن: و من یتوکل علی الله فهو حسبهُ. 
به نام خدا
html{
direction:rtl;
}
html,
body{
margin:0;
padding:0;
}
body{
font:12px Tahoma,Verdana,Times New Roman,serif;
}
.item_success2{
background:#FFFFCC;
border:1px solid #FF8C00;
border-radius:5px;
-moz-border-radius:5px;
-webkit-border-radius:5px;
padding:5px;
line-height:px;
margin-bottom:10px;
color:#333;
}
.item_success2 .icon{
background:url(http://bayanbox.ir/view/1571749639963980588/tick.png) no-repeat right 0;
background-position:right -px;
width:px;
height:px;
float:right;
margin:0 2px 0 6px;
}
 
‌کامنت های این مطلب باعث شد یه ویرایش در جمله بندی این پست انجام بدم چون یه تعداد از دوستان لطف کردن مطل
سرم درد مي کند. شقیقه هایم زق زق مي کند. گوشی را برميدارم تا زنگ بزنم
به مامان. جواب نمي دهد. یک کاسه سوپ برای زینب مي ریزم و مي گذارم روی اپن تا خنک
شود. مطهره صندلی را گذاشته زیر پایش و ماژیک ها را برداشته. صدایش مي کنم و مي
گویم فقط توی دفترش بکشد. زینب رفته سر کابینت و ظرف لوبیا را برداشته.  ظرف را ازش مي گیرم و مي نشانمش روی صندلی سه
چرخه تا سوپش را بدهم. مطهره یک خط قرمز مي کشد روی دیوار. زینب یک قاشق مي خورد و
دوباره مي رود سراغ کابینت. دوباره ز
macOS and iOS apps collecting data موضوعی که این روزها در بیشتر سایت های خبری به چشم مي خورد. همواره برداشت اطلاعات از دستگاه های اپل در برنامه های مختلف چالشی جهانی بوده و هست. با ادغام هر چه بیشتر تکنولوژی با زندگی روزمره بشر امروزي حساسیت این موضوع بیشتر و بیشتر مي شود. اما سوال این است که آيا تا به حال به این موضوع  فکر کردید برنامه های macOS و iOS 14 چه اطلاعاتی را از دستگاه شما جمع آوری مي کنند؟ از این پس کاربران خواند توانست قبل از بارگیری برنامه این موار
در سفر بی پایان گاهی به صخره هايي بر خورد مي کنیم که قایق ما را غرق مي کند.در این موقع تنها چیزی که به  ما کمک مي کند جلیقه ی نجات است .
هر وقت در زندگی دچار هميچین اتفاقی شدیم باید از آن جلیقه استفاده کنید ولی یادمان باشد که هميشه این جلیقه به ما کمک نمي کند . یعنی در روز قیامت.
اصلاحات از یک ميز عسلی شروع شد! - سید ابراهیم نبوی
 
سالها پیش در یکی از سرزمينهای دور یک آقای بسیار سنتی بود که با همسر بسیار مدرنش زندگی مي کرد.همسر مدرن آقای سنتی که از اساس با امور کلاسیک مخالف بود،درست سه ساعت بعد از ازدواج فکر کرد که دچار بحران هویت شده و فهميد در این تضاد سنت و مدرنیسم موجود در خانه ی آقای سنتی احتمالا دچار یک شیزوفرنیای حسابی خواهد شد.به تابلوهای کوبلن و مبلهای استیل و ميزهای کنده کاری شده و آباژور منگوله دار و لاله و ش
سلام حالتون چطوره؟ :)
من تو این مدت نشستم سه تا انیمه دیدم ولی هیچی پست نذاشتم. که بخشی‌ش به خاطر اینه که خیلی درگیر بودم و بخشی‌ش به خاطر اینه که حوصله نوشتنم نميومد.
خب درباره این انیمه باید بگم که خیلیییی انیمه سرگرم‌کننده‌ای بود.
ینی آدم ميگفت الان دیگه چی ميشههههه و این که خیلی اتفاقات عجیبی ميافتاد و آدم پشت سر هم سورپرایز ميشد.
یه جایی از انیمه بود که چیهیرو داشت از پله‌ها ميومد پایین بعد پاش لیز خورد آخرش خورد به دیوار. من اونجا تا د
پس از گذشت ده ها سال از آخرین یادگاران آیینه ورزان قدیم، هنوز در اطراف روستا گندمزارهايي اندک به چشم مي خورد. این مزارع که محصولی استثنایی و بسیار پر بار مي دهند برای اهالی یادآور ایام گذشته آنهاست که اکثر زمينهای روستا در داخل روستا و اطراف زیر بار گندمهای طلایی و زیبا قرار داشت. یاد ایام پر زحمت اما با خیر و برکت برداشت گندم ها و باد زدن آنها، حمل آنها به آسیاب های روستا و در نوبت ایستادن.
با این وجود هنوز بوی گندم از گوشه هايي از این روستا ب
امروز که مامان رو بغل نکردم. با دوستهام سرد بودم و با دو نفر بحثم شد. امروز که دو بار بشقاب از دستم لیز خورد و هر بار فقط خیره شدم به تیکه هاش. مامان گفت اگه پیدا کنه کسی که من رو به این روز انداخته بیچاره اش ميکنه.من که نميذارم نازک تر از گل بهت بگه ولی تو هم حواست رو جمع کن مامان از تووی چشمهای من پیدات نکنه.
هیس.یک لحظه ميان هیاهوی درونی‌ت، هیاهوی‌ت با همسرت، هیاهوی‌ت با دوست‌ت، هیاهوی‌ت با فرزندت . لحظه‌ای سکوت کن. تو که عمرت را به سکوت گذرانده‌ای . این لحظه هم ساکت باش اما به داستان من گوش کن. رها کن آن هیاهوها را. به هیاهوی من بپیوند.گوش کن . چشمان‌ت را ببند. نمي‌دانی به چه فکر کنی؟ مي‌گویم‌ت. اما قول بده بعد هر کدام لحظه‌ای چشمان‌ت را ببندی و آن‌چه را که گفته‌ام در ذهن‌ت به تصویر بکشی و ببینی‌ش و اگر لازم بود در آغوش بکشی‌ش و با اشکی
دوتار و تنبور هر دو دارای کاسه ای گلابی شکل مي باشند، جنس این کاسه ها از چوب درخت توت است. ساز دوتار مانند تنبور دارای دسته ای بلند است که جنس آن از چوب گردو یا زردآلو مي باشد. ساز دوتار دارای دو سیم است اما ساز تنبور سه سیم دارد ، چون بعدها یک سیم هم به آن اضافه شد. در زمان های قدیم به جای این سیم ها از ابریشم استفاده مي شد که بعدها سیم های فی جایگزین ابریشم شدند. دوتار دارای دو گوشی است اما تنبور در حال حاضر دارای سه گوشی مي باشد. بقیه اجزای دوت
من قبلا خواب های تقریبا بدی مي دیدم . بچگی امو یادم نمياد چجور خواب هايي مي دیدم .
ولی تو چند سال گذشته خواب هايي که مي دیدم بیشتر دو جور بود :
1- تو یک مکان بی انتها داشتم مي دویدم و اینقدر مي دویدم که پاهام خسته ميشد و از خواب مي پریدم .
2-تو یک ساختمان بزرگ چند طبقه با فاصله از زمين پرواز ميکردم و از بالا نظاره گر مردم بودم که چه کارهايي مي کنند .
در یکی دو سال گذشته متوجه شدم که زیاد خواب نمي بینم .
اخیرا هم متوجه شدم که اگر روی دست چپم بخوابم ، خواب
امين تا حالا به این فکر کردی، که ما آدما چقدر شکننده‌ایم؟ من - وقتی کنار چاله آسانسور ایستاده بودم - داشتم به افتادن فکر مي‌کردم، اگه مي‌افتادم استخون هر دو پام همون لحظه خورد مي‌شد. زندگی ما آدم‌ها به نخ بنده. یه اسکلت ظریف از جنس استخون تمام هیکل ما رو نگه مي‌داره - یه اسکلت شکننده.

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دکوراسیون ایرانی دنیای افتر افکت من نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ رمان دون Mr.NIMOS دفتر مطالعات راهبردی مدیریت سیاره طوطی سانان BLΛƆKPIИK teenagers rock it خدمات شبکه