نتایج جستجو برای عبارت :

معافیت پزشکی ماده بخش5بند3 چیست

ماده مخدر سورچه یا سورچی چيست
ماده مخدر سورچه در واقع نام فریبنده‌ جدیدی است که برای مخدر هروئین و مشتقات آن انتخاب شده و به عنوان سور و سات مهمانی‌ها و جمع‌های پرعیش مورد استفاده قرار می‌گیرد. سورچه با سرخوشی شروع شده و به اختلالات حاد روانی ختم می‌شود.
 
ادامه مطلب
دانلود پرسشنامه تنیدگی والدینی psi آبیدین با نمره گذاری، تفسیر،روایی و پایایی، بررسی مولفه ها و خرده مقیاس ها، 119 سوالی در قالب فایل ورد word و با فرمت docx
دانلود پرسشنامه تنیدگی والدینی psi آبیدین با نمره گذاری، تفسیر،روایی و پایایی، بررسی مولفه ها و خرده مقیاس ها، 119 سوالی در قالب فایل ورد word و با فرمت docx
 
 
 
به منظور جمع آوری اطلاعات در این تحقیق از  پرسشنامه شاخص تنیدگی والدینی (PSI) استفاده شد. شکل شاخص تنیدگی والدین این پژوهش ،به عنوان شک
توضیحات فایل:
دانلود جزوه حسابداری حقوق و دستمزد کاربردی
دانشجویان و کاربران گرامی ، در این بخش جزوه حسابداری حقوق و دستمزد کاربردی سال ۱۳۹۸ در ۵۸ صفحه آماده دانلود شده است.در صورت نیاز می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمائید.
فهرست مطالب جزوه حسابداری حقوق و دستمزد کاربردی:
پیشگفتار
بخشنامه حداقل دستمزد ۱۳۹۸
تعریف کارگر ماده قانون کار ۱
تعریف کارفرما ماده ۳ قانون کار
تعریف کارگاه ماده ۴ قانون کار
تعریف قرارداد کار ماده ۷
خیلی ها تصور میکنن که بعد از اجرای مجازات هایی مثل قصاص، یا حبس های طولانی، کار قانونگذار با محکوم تموم شده و فرد، از تمامی آزادی ها و امتیازات یک شهروند عادی برخورداره.
اما اینطور نیست و بعضی از محکومیت ها، افراد رو پس از اتمام مجازات، از برخی حقوق شون محروم میکنه و ماده 25 قانون مجازات اسلامی، در مورد همین موضوع وضع شده.
برای مطالعه متن کامل، روی ادامه مطلب کلیک کنید
ادامه مطلب
سربازی معاف می شود که به هر دلیل قانون توان خدمت در نیروهای نظامی را نداشته باشد . و معافيت موقت میگیرد تا زمان جنگ.
و چون وی کاملا قانونی و شرعی و کارت معافيت دارد می تواند از تمام امکانات و منابع کشور و خارج از کشور استفاده کند مانند افراد معمولی و فقط در شغل هایی که سلامتی کامل می خاهند دچار مشکل قابل حل می شود . حتی افراد معلول هم می توانند گواهی نامه بگیرند چه برسد به شما. خارج می شود رفت . ویزا می توان گرفت . زن برد . و .
خیلی مواقع بوده که افراد، از سر عصبانیت یا دلخوری، شخص دیگه ای رو تهدید کردن که ضرری بهش می رسونن و بلایی سرش میارن!
و البته در اکثر مواقع هم شخص تهدید کننده بعد چند ساعت حتی یادش میره که چنین کاری رو انجام داده و تهدید شونده هم این مساله رو پیگیری نمیکنه! در حالی که قانون گذار، این کار رو یک جرم میدونه و در ماده 669 قانون مجازات اسلامی تعزیرات، در موردش صحبت کرده!
برای ادامه متن کامل، به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
اکسل مالیات حقوق و دستمزد سال ۹۸
مستند قانونی:
مطابق بند (الف) تبصره (6) بودجه مصوب سال 1398-
سقف معافيت مالیاتی موضوع ماده (84) قانون مالیاتهای مستقیم مصوب 4/12/1366 و اصلاحات بعدی آن در سال 1398 سالانه مبلغ سیصد و سی میلیون(000/000/330) ریال تعیین می شود. نرخ مالیات برکل درآمد کارکنان دولتی و غیردولتی اعم از حقوق و مزایای فوق­العاده و کارانه(به استثنای تبصره های(1) و (2) ماده(86) قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحات بعدی آن و با رعایت ماده(5) قانون اصلاح پاره ای از مق
به گزارش، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد تحریم‌های جدیدی علیه بخش ساخت و ساز ایران اعمال می‌کند.
بر این اساس، در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده است: تحریم‌های جدید در راستای حفظ نظارت بر برنامه هسته‌ای ایران تدوین شده است. این تحریم‌ها همچنین توان ایران برای کاستن از زمان گریز لازم برای ساخت سلاح هسته‌ای را محدود می‌کند و مانع از بازطراحی سایت‌های هسته‌ای ایران به منظور فعالیت‌های حساس می‌شود.
در ادامه این بیانیه آمده است: بخش ساخت و
نفوذ فقه در قوانین ایران، خیلی بیشتر از چیزیه که بشه تصورش رو کرد! این رو به راحتی از قانون مجازات اسلامی میشه فهمید. جایی که قانون گذار تا تونسته، تک تک جرایم و مجازات های فقهی رو نام برده و تدوین کرده. اما باز هم برای این که خیالش راحت بشه، در یک ماده کلی، به اسم ماده 638 قانون مجازات اسلامی تعزیرات، هر چیزی رو که ممکن بوده از قلم بندازه، به صورت کلی جرم انگاری کرده تا خیال همه از بابت اجرای احکام اسلامی راحت بشه!
ادامه مطلب
تمامی فایل های مورد نیاز آزمون اصلح برای مهارت آموزان ماده ۲۸
 
نمونه سوالات و منابع آزمون اصلح مهارت آموزان ماده 28
  دانلود جزوه و نمونه سوالات روانشناسی تربیتی سیف و سانتراک برای مهارت آموزان ماده ۲۸ برای آمادگی آزمون اصلح
 
 
 
جزوه و نمونه سوالات روان شناسی سانتراک برای آزمون اصلح برای مهارت آموزان ماده ۲۸
 
 
 
 
 
 
 
  دانلود جزوه و نمونه سوالات اخلاق حرفه ای قراملکی برای مهارت آموزان ماده ۲۸ برای آمادگی آزمون اصلح
 
جزوه و نمونه سوال
تعداد: ۶
قیمت: ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان
توضیحات: 
۶ عدد بوقلمون که یکی نر و بقیه ماده هستند. ماده ها دوتاش کرچ شدن که به علت سردی هوا نخوابوندم. سه تای دیگه هم تخم می کنن. نر هم بالای ۱۲ کیلو وزن داره. در شرایط کاملا طبیعی بزرگ شدن.
موقعیت: اهر
شماره تماس: 09148862407
تمامی فایل های مورد نیاز آزمون اصلح برای مهارت آموزان ماده ۲۸
 
نمونه سوالات و منابع آزمون اصلح مهارت آموزان ماده 28
  دانلود جزوه و نمونه سوالات روانشناسی تربیتی سیف و سانتراک برای مهارت آموزان ماده ۲۸ برای آمادگی آزمون اصلح
 
 
 
جزوه و نمونه سوالات روان شناسی سانتراک برای آزمون اصلح برای مهارت آموزان ماده ۲۸
 
 
 
 
 
 
 
  دانلود جزوه و نمونه سوالات اخلاق حرفه ای قراملکی برای مهارت آموزان ماده ۲۸ برای آمادگی آزمون اصلح
 
جزوه و نمونه سوال
تصرف در معنای حقوقی، به معنای تسلط فرد بر مال و انجام هر کاری که دوست داره، با اموال خودش هست. اما وقتی صفت عدوانی (غیر قانونی، مانه) کنار کلمه تصرف قرار میگیره، معنای اون رو هم کمی تغییر میده و ماده 690 قانون مجازات اسلامی تعزیرات، سعی داره درمورد این موضوع توضیح بده.
ادامه مطلب
کلیه شرکت ها و اشخاص حقوقی مکلفند پس از تاسیس شرکت با مراجعه به اداره امور مالیاتی اقدامات لازم را انجام دهند و مالیات دو در هزار حق تمبر خود را پرداخت کنند.همچنین شرکت هایی که سرمایه خود را افزایش می دهند می بایست در هنگام ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه اقدام به ابطال تمبر جهت پرداخت مالیات دو در هزار شرکت نمایند. در غیر این صورت از تسهیلات،مزایا و معافيت های قانونی که برای آن ها در نظر گرفته شده محروم خواهند شد و ضمناَ مشمول جرایم مالیاتی خواه
دانشمندان دهه ها وقت صرف کرده اند تا ماهیت ماده ی تاریک در کیهان را تشخیص دهند. 
اما محاسبات یک دانشمند ناسا نشان میدهد که سیاره ی ما ممکن است تمام این مدت  توسط این ذرات مرموز احاطه شده باشد. به حالت رشته ای دراز نامرئی مانند تارهای مو که از سطح زمین به سمت آسمان کشیده شده اند. 
این نظریه شگفت انگیز به نظر میرسد اما این فرضیه فقط بر پایه محاسبات خشک سوار است و در صورت تایید میتواند نهایتا به دانشمندان برای تشخیص مستقیم ماهیت پنهان ماده ی تاری
جرم رابطه نامشروع، از اون سری جرائمی هست که در نظام حقوقی و قانون گذاری ما، خیلی بهش توجه شده و قبح زیادی داره (البته در نظر قانونگذار، وگرنه شاید مردم خیلی از این موارد رو اصولا رابطه نامشروع و خلاف عفت عمومی حساب نکنن)
اما در هر صورت، قانون جمهوری اسلامی ایران که از احکام شرعی الگو برداری کرده، دایره جرم انگاری رو به روابط شخصی افراد هم گسترش داده و برای اونها مجازات تعیین کرده. ماده 637 قانون مجازات اسلامی تعزیرات، یکی از متون قانونی در جرم
قرارداد کار ساعتی با عنایت به تبصره یک ماده 35 و بند الف ماده 37 قانون کار از جمله قرارداد های موضوع ماده 7 این قانون می باشد . ضمن اینکه تعیین مزد و مزایای قانونی در تنظیم قرارداد با توافق طرفین می باشد . کارگرانی که به این ترتیب کار می کنند باید به نسبت ساعات کار حداقل  های قانونی در مورد آنان رعایت گردد. ضوابط و مزایای مربوط به مزد ساعتی ، کارمزد ساعتی و کارمزد در آیین نامه مربوط به تبصره 2 ماده 35 قانون کار آمده است .
تبصره ۲ ماده 35 قانون کار - ضو
⭕️ باید سالیانه ۵ هزارمیلیارد تومان یارانه پرداخت می کردند که این عدد معادل یارانه بنزین ۱۲/۵ میلیون ایرانی است.
جالب اینکه امروز نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با صدور یک دستور فوری، با کاهش معافيت مالیاتی هنرمندان در لایحه بودجه ۹۹ مخالفت کرد و این یعنی کماکان هنرمندان از معافيت صد درصدی برخوردار خواهند بود.
✅ کانال مصاف@Masaf
شرایط بخشودگی بدلیل کلیه سنگ ساز چگونه است؟
بخش یازدهم از انواع بیماری هایی که به موجب آن ها می طاقت معافيت پزشکي گرفتن نمود، مرض های دستگاه ادراری تناسلی می باشد.
از جمله مرض های این دسته می طاقت بیماری سنگ کلیه و هیدرونفروز کلیه را اسم برد. بیماری سنگ کلیه که یگانه از بیماری های نسبتا شایع است می تواند سبب شود لغایت شما بتوانید به وسیله ی آن از بخشودگی پزشکي سنگ کلیه استفاده نمایید.

بنابراین نحوه ی گرفتن و شرایط بخشودگی پزشکي کلیه سنگ ساز
شرایط استفاده از حق پرستاری چيست؟ :میزان حق پرستاری بر اساس آئین نامه ابلاغی به دوصورت بررسی می شود : ۱- پرستاری بر اساس ضایعات مرتبط با جانبازی ۲- پرستاری غیر مرتبط (به یک سری بیماری هایی که دارای عوارض و ناتوانی بسیار شدید می باشند تعلق می گیرد)
-حق پرستاری مربوط به خانواده شهدا چگونه انجام می پذیرد؟ :درخواست حق پرستاری در میز خدمت استان ثبت و پس ارائه مدارک درمانی مرتبط با بیماری و طی فرآیند در سامانه سجایا در کمیسیون پزشکي طرح می گردد و نت
 فصل اول- تعاریف و اصول کلی
 ماده 1- کلیه کارفرمایان ، کارگران ، کارگاه ها ، موسسات تولیدی ، صنعتی ، خدماتی و کشاورزی مکلف به تبعیت از این قانون می باشند .
ماده 2- کارگر از لحاظ این قانون کسی است که به هر عنوان در مقابل دریافت حق السعی اعم از مزد ، حقوق ، سهم سود و سایر مزایا به درخواست کارفرما کار می کند .
ادامه مطلب
استفاده از انواع بخشودگی ها همواره از موضوعات مورد بحث افراد، مشمولا و خانواده های آنان بوده است تا جایی که حتی گاهی مشمولین آنقدر درگیر اطلاع از قوانین و آیین نامه و فهمیدن آن ها می شوند که وارد دوران غیبت از سربازی می شوند.
مشمولین باید توجه کنند که قبل از ان که وارد دوران غیبت از سربازی شوند بایستی نسبت به تعیین تکلیف چگونگی سربازی خود اقدام کنند چرا که برای به کارگیری گونه ها معافيت ها مشمول نباید وارد دوران غیبت سربازی شده باشد.
 
 
 
ام
بیتومن یا قیر چيست ؟واژه قیر
کلمه قیر در زبان سانسکریت با لفظ بیتومین ( Bitumen ) گفته و استفاده شده است .
این کلمه در زبان لاتین و در زبان عمومی انگلیسی نیز با لفظ ( Bitumen ) شناخته میشود .
در لحجه آمریکایی زبان انگلیسی آن را به ( Asphalt ) میشناسند .
در زبان فارسی نیز کلمه قیر به معنای قطران ذغال سنگ میباشد .

دریافت بخشودگی شاید احد از آرزو های هر پسر جوانی باشد که به سن مشمولیت می رسد و بایستی به خدمت سربازی برود.
در این میانی گرد از انواع معافيت ها، مشاوره تلفنی معافيت کفالت ماده 6 بهزیستی می باشد که مشمولان زیادی با این قانون می توانند بخشودگی کفالت اخذ کرده و از رفتن به خدمت سربازی معاف شوند.این مورد، در گروه بخشودگی های کفالت پیمان میگیرد و مشمولان در چهره داشتن شرایط، میتوانند از مزایای آن مستفیض شوند.
اما بدبختانه شوربختانه از آن جایی که ب
آیا اخذ رضایتنامه از بیمار قبل از عمل جراحی رافع مسئولیت پزشک می باشد؟
در سال های گذشته استفاده از فرم رضایتنامه مشکلات عدیده ای را برای کادر درمانی و دادسرا و هیات های بدوی و تجدید نظر و کمیسیون های مربوطه و همچنین پزشکي قانونی از بابت تشکیل پرونده های مختلف ایجاد کرده بود تا اینکه مسئولین قضایی و پزشکي قانونی –وزارت بهداشت و درمان و نظام پزشکي با تشکیل جلسات متعدد و با همفکری و اخذ نظرات متخصصین امر جهت تهیه یک فرم واحد و مشترک به توافق ر
با سلام خدمت دوستان گرامی
دلایل رها کردن تخم ها وبلندشدن متوالی ماده از روی تخم
یکی از اصلی ترین دلایل این امر دادن مکملهای بیش ازحد و با طبع گرم که بعضی از پرورش دهندگان قبل از جفت کردن برای آماده شدن،پرنده هایی که آماده نیستن انجام میدهند و تلاش می کنند ماده را با دادن دان وتغذیه و انواع مکملهای گرم وقوی آماده جفت کنند
این مواد باعث مستی کاذب ماده میشود و در نتیجه در دوران تخم گذاری ماده هایی که با این روش آماده شدند درست روی تخم ها نمیخواب
پرسشنامه آلکسی تایمیا (مقیاس 20 ماده ای آلکسی تایمیا تورنتو TAS-20 ) فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 2حجم فایل: 165 کیلوبایت  
  پرسشنامه آلکسی تایمیا (مقیاس 20 ماده ای آلکسی تایمیا تورنتو TAS-20 )
این پرسشنامه 20 سواله متشکل از سه مقیاس می باشد که شامل: 1- دشواری در شناسایی احساسات (DIF). این مقیاس شامل 7 ماده میباشد (14-13-9-7-6-3-1) که توانایی آزمودنی در شناسایی احساسات و تمایز میان احساسات با حس های بدنی را ارزیابی میکند. 2- دشواری در توصیف ا
کسی که خدمت سربازی نرفته آیا نفر اول کنکور بشه کارت معافيت مستقیم میگیره !؟
شرایط معافيت سربازی کنکور

شرایط معافيت رتبه های برتر کنکور


تسهیلات سربازی نخبگان و رتبه‌های برتر کنکور اعلام شد

ادامه مطلب
مک اند چیز یک خوراکی ساده و راحت است که ترکیبی از دو ماده ماکارونی و پنیر است که روی هم مک اند چیز گفته می‌شود. این ماده با پاستای ماکارونی و سس پنیری که بیشتر پنیر چدار است، درست می‌شود. این غذا را می‌توان با مواد دیگر همانند نان سوخاری، گوشت و سبزیجات هم درست کرد.برترین‌ها: مک اند چیز یک خوراکی ساده و راحت است که ترکیبی از دو ماده ماکارونی و پنیر است که روی هم مک اند چیز گفته می‌شود. این ماده با پاستای ماکارونی و سس پنیری که بیشتر پنیر چدار
متادون نوعی ماده ی مخدر صنعتی است که علاوه بر مصارف پزشکي در زمینه ی کاهش درد ، برای ترک اعتیاد تدریجی مواد شبه افیونی نظیر مورفین و هروئین ، کاربرد دارد. این دارو در قالب های شربت ، قرص و تزریقی قابل ارائه می باشد که بنا بر تشخیص پزشک مورد استفاده قرار می گیرد.
مکانیزم تاثیر متادون بر بدن به گونه ای است که به صورت مستقیم بر روی مغزتمرکز دارد ، و میزان وابستگی به مواد مخدر را به حداقل می رساند. 

ادامه مطلب
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود فایل مجازی کتابخانه عمومی هشت بهشت شهر جدید گلبهار حرف‌هایم فیزیک آنلاین فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ویران وبلاگ مجله غذای حلال بلیط لحظه آخری چارتر خارجی یعقوب حیدری قرکانلو مرکز تخصصی فروش انواع راهبندهای خودرویی و نفرو