نتایج جستجو برای عبارت :

الگوریتم محاسبه محیط دایره

سلام برنامه محاسبه حجم کره یک برنامه ساده که فقط لازم هست شما از انواع متغیر، عملگر و عملوند ها و استفاده از کتابخانه Math یاد داشته باشید. خب الگوريتم و کد برنامه و براتون میزارم.
کد برنامه:
package com.company;
import java.util.Scanner;
public class Main {
public static void main(String[] args) {
// write your code here
System.out.println("لطفا شعاع دايره را وارد بکنید:");
Scanner input = new Scanner(System.in);
int input_ = input.nextInt();
//دریافت شعاع دايره از نوع صحیح
int taqsim = 4/3;
int pw = (int) Math.pow(input_,3);
//رسان
سلام امروز تصمیم گرفتم الگوريتم و برنامه محاسبه مساحت و محيط دايره توی وبلاگ بزارم. توجه داشته باشید شما قبل از نوشتن برنامه باید الگوريتم برنامه رو بدونید.
کد برنامه با comment:
package com.company;
import java.util.Scanner;
public class Main {
public static void main(String[] args) {
// write your code here
System.out.print("لطفا شعاع دايره را وارد کنید:");
// چاپ لطفا شعاع دايره را وارد کنید
Scanner input = new Scanner((System.in));
int radiusInput = input.nextInt();
//دریافت شعاع دايره از نوع صحیح
if(radiusInput <= 0 ) {
مقلوب یک عدد یعنی ارقام عدد را از سمت راست یکی یکی جدا کنیم و با کنار هم چیدن آنها از چپ به راست عددی جدید بسازیم. برای مثال مقلوب عدد 12345 عبارت است از 54321. الگوريتم محاسبه مقلوب یک عدد با استفاده از کد ویژوال بیسیک در زیر آمده است:
Module Module1    Sub Main()        Dim num = 12345        Dim remainder = 0        Dim inverted = 0        While num            remainder = num Mod 10            num = num / 10            inverted = inverted * 10 + remainder        End While        MsgBox(inverted)    End SubEnd Module
 با سلام و عرض و ادب و احترام به تمامی کاربران سایت. در طی روز های گذشته ما دنبال بهترین فایل اکسل محاسبه حقوق و مزایای سال 99 بودیم که بعد از بررسی های فراوان یک فایل اکسل برای محاسبه خودکار حقوق و دستمزد سال 99 پیدا کردیم. که تمامی مواردی که حسابداران نیاز دارند را محاسبه می کند و در پایان هم یک فیش حقوق و دستمزد به صورت خودکار تنظیم میکند و در اختیار کاربران قرار میدهد. برای مشاهده توضیحات بیشتر و مشاهده فیلم های این فایل اکسل و خرید ان روی لی
سلام
با استفاده از فایل پیوست شده می توانید میزان اقساط وام بانکی و کل سود حاصله را با وارد کردن مبلغ کلی وام، درصد سود و تعداد ماه های بازپرداخت مد نظر خود محاسبه کنید. امیدوارم مفید باشد.

  دانلود فایل اکسل محاسبه سود وام بانکی
حجم فایل: 24 کیلوبایت
 با سلام و عرض و ادب و احترام به تمامی کاربران سایت. در طی روز های گذشته ما دنبال بهترین فایل اکسل محاسبه حقوق و مزایای سال 99 بودیم که بعد از بررسی های فراوان یک فایل اکسل برای محاسبه خودکار حقوق و دستمزد سال 99 پیدا کردیم. که تمامی مواردی که حسابداران نیاز دارند را محاسبه می کند و در پایان هم یک فیش حقوق و دستمزد به صورت خودکار تنظیم میکند و در اختیار کاربران قرار میدهد. برای مشاهده توضیحات بیشتر و مشاهده فیلم های این فایل اکسل و خرید ان روی لی
این دفعه محمد عزیزی با توکل بر خدا و پشتکار توانست رابطه همه توان های اعداد دو رقمی و رابطه توان 2 اعداد سه رقمی را طی چند روز گذشته محاسبه کند.
این فرمول ها با پایه قیمت 15 میلیون به فروش می رسد .کسانی که خواهان خرید فرمول ها هستند می توانند در همین پست پیام بفرستند و با اعلام مشخصات خود و قیمت پیشنهادی خود اعلام آمادگی نمایند. فرمول ها به بالاترین قیمت فروخته می شود.
این فرمول ها توان رسانی اعداد را حدود 2 برابر سریع تر می کند ومخصوصاً کنکوری ها
در محاسبه فاکتور، مالیات ارزش افزوده پس از تخفیف ضزب میشود یا قبل از تخفیف؟
ماخذ محاسبه مالیات، بهای کالا یا خدمت مندرج در صورتحساب پس از کسر تخفیف است.
مبنای محاسبه ارزش افزوده بعد از کسر تخفیفات است.
 
ماده 14 - مأخذ محاسبه مالیات ، بهای کالا یا خدمت مندرج در صورتحساب خواهد بود در مواردی که صورتحساب موجود نباشد و یا از ارائه آن خودداری شود و یا بموجب اسناد و مدارک مثبته احراز شود که ارزش مندرج در آنها واقعی نیست مأخذ محاسبات مالیات بهای روز
شرکت آژینه صنعت اراک، جهت سهولت در محاسبه وزن گریتینگ، قبل و بعد از عملیات گالوانیزه گرم، نرم افزاری را تهیه و جهت دانلود بر روی وب سایت رسمی شرکت قرار داده است.شما می توانید این نرم افزار را، از طریق لینک زیر، مشاهده و دریافت نمایید:
نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ
 
همچنین جهت محاسبه وزن گریتینگ در گوشی هوشمند خود با سیستم عامل اندروید می‌توانید از اپلیکیشن زیر استفاده کنید:
نرم افزار اندروید محاسبه وزن گریتینگ

در صورت وجود هرگونه ابهام و
اراتستن در سال 276 قبل ازمیلاد در یونان متولد شد و در سال 194 قبل از میلاد در اسکندریه مصر از دنیا رفت. این دانشمند، رئیس کتابخانه بزرگ اسکندریه نیز بود و  یکی از کارهای مبتکرانه وی، محاسبه شعاع کره زمین با تقریب نزدیک به واقعیت بوده است که در آن زمان به کمک اطلاعات هندسی و با امکانات ناچیز و نادقیق، برای اولین بار در حدود 2200 سال پیش انجام شده است. روش هندسی کار او در عکس زیر نمایان است. 
۱. ترتیب پرتاب شرکت‌کنندگان با قرعه‌کشى تعیین مى‌شود.
۲. اگر تعداد شرکت‌کنندگان بیش از ۸ نفر باشد، به هر نفر اجازهٔ سه پرتاب داده مى‌شود و به ۸ نفرى که نتایج بهترى کسب کرده‌اند اجازهٔ سه‌ پرتاب دیگر (یعنى مجموعاً ۶ پرتاب) داده مى‌شود. چنانچه تعداد پرتاب‌کنندگان ۸ نفر یا کمتر باشد، به هر نفر اجازهٔ ۶ پرتاب داده مى‌شود که چون در این حالت مسابقات به‌صورت نهائى برگزار مى‌شود، رده‌بندى از روى بهترین نتایج هر شرکت‌کننده تعیین مى‌شود.
هر پ
برای بدست آوردن بزرگترین شمارنده ی مشترک دو عدد ( بزرگترین مقسوم علیه مشترک ) چهار روش وجود دارد.
1) روش اقلیدسی                                 2) روش نردبانی 
3) روش تجزیه به عوامل اول                   4) روش بازگشتی
جهت محاسبه آنلاین می توانید به لینک زیر مرجعه کنید.
                                                              http://gcd.awardspace.com
قیمت پنجره دوجداره upvc بزرگ زیبا هافمن در کرمان:لیست انواع قیمت پنجره دوجداره بزرگ هافمن با ابعاد فرضی می باشد.برای حساب کردن و به دست آوردن قیمت دقیق پروژه و محاسبه قیمت پنجره دوجداره upvc بزرگ هافمن مورد نظر،از تماس با کارشناسان شرکت پنجره ماندگار با شماره 09127298086  توضیحات لازم و دقیق تر را دریافت کنید.شرکت پنجره ماندگار با ارائه توضیحاتی کامل، به چک محاسبه قیمت انواع پنجره دوجداره upvc بزرگ هافمن با ابعاد گوناگون پرداخته و نیز چگونگی محاسبه
در مباحث اقتصادکلان بر اساس متغیرهای اقتصادی میتوان از وضعیت یک اقتصاد در مقایسه با سایر کشورها یا در مقایسه باگذشته آن اقتصاد اطلاعات کسب کرد.
 
برای نشان دادن سطح محصول کل اقتصاد یک جامعه اقتصادی ، از مفهومی تحت عنوان تولید ناخالص داخلی(GDP) و تولید ناخالص ملی (GNP) استفاده می نماییم.
در محاسبه تولید ناخالص داخلی و تولید ناخالص ملی صرفا معاد ارزش کالاها و خدمات نهایی منظور میشود.
تولید ناخالص ملی تصویری از محصولات (کالا و خدمات نهایی) کل اقتص
خرید کولر آبی یکی از نکاتی است که دردسرهای زیادی در تابستان برای خانواده ها ایجاد کرده است. یکی ز اصولی ترین نکات در خرید کولر آبی لحاظ کردن منطقه جغرافیایی برای محاسبه ظرفیت کولر آبی است. از دیگر نکات می توان به سلوی یا پوشالی بودن کولر اشاره کرد. در این مقاله همراه ما باشید تا مهمترین نکات خرید کولر آبی را به شما بیاموزیم.
 
محاسبه ظرفیت کولرآبی
سوب سایت های زیادی وجود دارند که فرمول های مختلفی را برای به دست آوردن ظرفیت کولر آبی ارایه می
برنامه محاسبه آمار صدور دفترچه های بیمه سازمان بیمه سلامت
دانلود برنامه محاسبه آمار صدور دفترچه های بیمه سازمان بیمه سلامت ، در قالب فایل اکسل، به همراه فایل راهنما. برنامه محاسبه آمار صدور دفترچه های بیمه سازمان بیمه سلامت به صورت روزانه و ماهانه، محاسبه خودکار تعداد کل دفترچه ها و مبالغ واریزی روزانه به همراه راهنما برای ارائه دانشجویان و دانش آموزان.
امروزه با توجه به اهمیت موضوع تأسیسات الکتریکی ونیز نبود نرم‌افزاری مناسب جهت طراحی و محاسبه تأسیسات الکتریکی ساختمان لازم است که نرم‌افزاری جامع جهت کمک به مهندسین برق معرفی و آموزش داده شود. معمولاً مهندسین طراح عضو سازمان نظام‌مهندسی و مجریان پروژه‌های صنعتی برای طراحی نقشه‌های تأسیسات الکتریکی از نرم‌افزار اتوکد الکتریکال استفاده می‌کنند. بخش طراحی تأسیسات الکتریکی علاوه بر ترسیم نیاز به محاسبه‌ی صحیح پارامترهای مرتبط ازجمل
کاغذدیواری مشهد
کاغذ دیواری مشهد
پوستر سه بعدی مشهد 
تجهیزات مهدکودک مشهد
بازسازی منزل مشهد
خرید کاغذ دیواری 
کاغذدیواری ارزان شاید برای شما پیش امده باشه هنگام خرید کاغذ دیواری چند رول باید بخرید؟ معمولا  اکثر افراد درهنگاک محاسبه تغداد رولهای کاغذ دیواری تردید دارند ؟ و بعد از اتمام  پروژه ساخت معماری سازنده ها سراغ روکش زیباسازی داخلی پروژه شان میروند که معمولا انتخاب کاغذ دیواری  بورس ترین گزینه  میباشد . کاغذ دیواری ،  روشی کارآم
سلام،امیدوارم حالتون خوب باشه
در قسمت اول مقاله ،مقدمه ای خدمتتون گفتیم درمورد مدیریت ذهن و محاسبه نفس،البته آخرش به یه نتیجه ای رسیدیم که برای خودم هم سوال بود :)
حالا شما رو به خوندن ادامه مقاله دعوت میکنم،ان شاالله که خوب تموم بشه :)
ادامه مطلب
اظهارنامه مالیاتی
با مشاوران و کارشناسان حقوقی و ثبتی ما تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری برای این امر به دفتر مرکزی و یا شعب دیگر ما مراجعه نمایید.
از سال 91 به بعد ثبت اظهارنامه الکترونیکی شد شرکت ها و موسسات در سامانه ی سازمان امور مالی کشور به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می گردد
اظهارنامه مالیاتی چیست؟
سال مالیاتی درواقع یک سال شمسی است. که از روز اول فروردین شروع می‌ شود
و در آخرین روز اسفند تمام می شود.
تهیه و مشاوره در خصوص اظهارنام
 کسی میدونه فرمول محاسبه خسارت بالاسری در دوره تاخیر مجاز چیه؟
 
جواب :
محاسبات بالاسری عمومی رویه های مختلفی داره و از فرمولهای مختلفی چون Hudson و Eichleay گرفته تا رویه هایی که در پروتکل SCL ذکر شدند محاسبه میشه. اما همه اینها نیاز به یک دانش و ساختار داره. همین اول باید بدونید سربار پروژه با عنوان project overhead با سربار سازمان با عنوان office overhead یا general overhead متفاوت هست. شما تحلیلهای سربار پروژه را با سربارهای سازمانی باید جدا کنید و تحلیلهای اونها هم م
در روش AHP فازی چانگ عموما از نرخ ناسازگاری گوگوس و بوچر استفاده می شود.
نرخ ناسازگاری گوگوس و بوچر : گوگوس و بوچر در سال ۱۹۹۸  پیشنهاد دادند برای بررسی سازگاری، دو ماتریس (عدد میانی و حدود عدد فازی) از هر ماتریس فازی مشتق و سپس سازگاری هر ماتریس بر اساس روش ساعتی محاسبه ­شود.
مراحل محاسبه نرخ سازگاری گوگوس و بوچر ماتریس­های فازی مقایسات زوجی به قرار زیر است:
مرحله ۱: در مرحله اول ماتریس مثلثی فازی را به دو ماتریس تقسیم کنید. ماتریس اول از اعداد
✅حق بیمه تامین اجتماعی چیست و چگونه محاسبه می‎شود؟⭕️منظور از حق بیمه چیست؟  طبق ماده ۲ قانون تامین اجتماعی حق بیمه عبارت از وجوهی است که به حکم این قانون و برای استفاده از مزایای موضوع آن به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می گردد.⭕️مبنای محاسبه حق بیمه چیست؟مبنای محاسبه حق بیمه در مورد حقوق، حقوق و مزایای مشمول بیمه تامین اجتماعی است و در مورد سایر موارد از جمله قراردادهای پیمانکاری و … بخش حق احمه ای آن قرارداد می باشد.⭕️حق بیمه حقوق
بنام خدا 
باسلام.
خوب تقریبا هر روز،در حال کار برای طراحی سایت هستم.منتها اینقدر کارها باید صورت بگیرید که نمی توان به سرعت پیش رفت،ولی تا اینجا خدا شکر خوب بوده.
مدتی بود در حال طراحی و پیشرفت CMS  بودم(CMS یعنی جایی که سازنده وارد اونجا میشه و از طریق اون پست ارسال یا حذف یا ویرایش میکنه نظرات رو مدیریت میکنه و .) که البته به دلیل امنیتی نمی توان عکس های ان قسمت در این صفحه قرار داد
در زمینه امار و ارقام برای سایت کارهای زیادی در حال انجام است
بسمه تعالی
سلام
 
سوال:
فروشندگان­ طلا هنگام­ فروش، قیمت آن را چگونه محاسبه می‌کنند؟ حتماً برای شما پیش آمده که برای خرید طلا به طلافروشی مراجعه کنید؛ و حتماً دیده‌اید که بعد از پسند قطعه‌ی طلا، هنگام چانه‌زنی بر سر قیمت، فروشنده مشغول محاسبه با ماشین‌حساب و ترازو می‌شود، و نهایتاً قیمتی به شما اعلام می‌کند. مسئله اینجاست که شما قیمت هر گرم طلا را می‌دانید اما این‌که قیمت نهایی چگونه محاسبه می‌شود را نیز می‌دانید؟
پاسخ: 
قضیه از این
اموزش ماین کردن بیت کوین
 
رفتن به صفحه اموزش
 
 
 
 
 
استخراج بیت کوین چیست؟ ماینر چیست و ماینینگ چگونه .برای بدست آوردن بیت کوین حتما باید آنرا استخراج کنیم؟ . قبلا در سری مطالب آموزشی ارزهای دیجیتال، میزان سودآوری استخراج بیت‌کوین را بررسی کردیم و یک . فرایند استخراج (ماین) بیت‌کوین; برای ماینینگ به چه تجهیزاتی نیاز دارم؟ این دستگاه دقیقا کار استخراج بلاک (یعنی وارد کردن تراکنش ها در داخل بلاک و اضافه کردن .https://www.bourseiness.com/www.bourseine
پرسش: برای گرفتن بیمه بیکاری مدت بر طبق مدت سابقه بیمه، ملاک آخرین جایی است که مشغول بکاریم یا مجموع سوابق بیمه در شرکتهای مختلف؟
پاسخ: ملاک محاسبه بیمه بیکاری مجموع سوابق پرداختی حق بیمه اجباری است که براساس آن مدت استحقاق برطبق جدول ماده 7 قانون بیمه بیکاری محاسبه می گردد.
صبا مشاور - مشاوره اداره کار - مشاوره قانون کار - مشاوره تامین اجتماعی
عزیزی 77244784
۷ نکته اساسی در مورد مرخصی
1-طبق ماده ۶۴ قانون کار مرخصی بدون احتساب جمعه ۲۶ روز و با احتساب جمعه درسال ۳۰روز میباشد.2-طبق ماده ۶۶ قانون کار  ۹روز از مرخصی قابل ذخیره میباشد.3-چنانچه کارفرما ۹روز رو ذخیره نگیرد میبایست مبلغ آن را پرداخت کند.4-پرداخت بیش از ۹روز جزء هزینه های قابل قبول مالیاتی نمیباشد.5-در محاسبه بازخرید مرخصی کلیه آیتم های قرارداد(دریافتی)حتی انگیزشی لحاظ میشوند.5-مرخصی استعلاجی قابل کسر از مرخصی استحقاقی نخواهد بود و دو مبحث
مجموعه کامل رمز های GTA V برای ps4 و PS3
 
تولید شده توسط xmir org · منتشر شده 98/07/06
 
 
 
تمامی رمز های GTA V را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امیدواریم از آنها نهایت استفاده و لذت را ببرید، اما باید در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از رمز های GTA V دیگر نمیتوانید تروفی در پلی‌استیشن بگیرید، مگر اینکه رمز جی تی ای وی را غیر فعال کنید.
 
✳️ کانال آپارت ما رو دنبال کنید و ویدئو دریافت پول رایگان رو ببینید و از آن استفاده کنید. ✳️
کانال آپارات ما (کلی
فایل اکسل طرح توجیهی به همراه فرم خام تهیه طرح توجیهی و آموزش نوشتن طرح توجیهی دانلود فایل اکسل طرح توجیهی به همراه  فرم خام تهیه طرح توجیهی و آموزش نوشتن طرح توجیهی،در قالب xls و word، قابل ویرایش، که مرتبط است با اکسل طرح توجیهی , دانلود فایل اکسل طرح توجیهی , فایل اکسل طرح توجیهی , دانلود اکسل طرح توجیهی , برنامه اکسل طرح توجیهی , فرم خام اکسل طرح توجیهی , دانلود رایگان اکسل طرح توجیهی , فایل اکسل محاسبات طرح توجیهی , آموزش نوشتن طرح توجیهی. بخش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود رایگان نمونه سوالات آشپزی روز فنی حرفه ای Dr. Hossein Latifi مکشوف کــــــــسـب در آمد از اینترنت نمونه سوال امتحان سالیدورک جواب سوالات درسهایی از قرآن اتل متل یه قصه وبلاگ شوگر وب دانش آموزی نرگس هلر قدرت بورس