نتایج جستجو برای عبارت :

ماجرای مژه حاج قاسم سلیمانی لای قرآن کریم

بنر هاي سردار شهيد حاج قاسم سليماني
در ابعداد مختلف
مناسب صفحه دکستاپ، موبايل و پروفايل
۱- سايز مناسب دکستاپ:
​​​​​​​۲- سايز مناسب پروفايل
۳- سايز مناسب موبايل
براي دانلود تصاوير با سايز اصلي روي تصاوير کليک کنيد.
طراح: شيک بنر | کانال تلگرام: @Shik_Banner
قاسم سليماني (۱۳۳۵-۱۳۹۸ش) فرمانده سپاه قدس. او در دوران جنگ ايران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله و از فرماندهان عمليات‌هاي والفجر هشت، کربلاي چهار و کربلاي پنج بود.
قاسم سليماني در سال ۱۳۷۹ش از سوي آيت‌الله ‌اي رهبر جمهوري اسلامي ايران، به فرماندهي سپاه قدس منصوب شد. پس از ظهور داعش در عراق و سوريه، سليماني به عنوان فرمانده سپاه قدس با حضور در اين مناطق و سازماندهي نيروهاي مردمي، به مبارزه با اين گروه پرداخت. او در ۱۳ دي ۱۳۹۸ توسط نير
تصويري از حاج قاسم سليماني با يکي از شهداي قنيطره را مشاهده کنيد.

خبرنگار دفاعي امنيتي گروه سياسي باشگاه خبرنگاران جوان: تصويري از حاج قاسم سليماني با "جهاد مغنيه" يکي از شهداي قنيطره را مشاهده کنيد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
قاسم سليماني از فرماندهان مبارزه عليه داعش در عراق و سوريه است.داعش گروهي سلفي بود که پس از سقوط صدام در عراق و خلاء قدرت در اين منطقه،‌ پديد آمد. ايران براي حفظ امنيت و کنترل منطقه، مبارزه با اين گروه را آغاز کرد. به نقل از خبرگزاري ايسنا، در سال ۲۰۱۱م نيروهاي تحت فرمان سليماني از جمله لشکر فاطميون و تيپ زينبيون جهت مبارزه با داعش و نيروهاي شورشي راهي سوريه شدند.
همچنين در سال ۲۰۱۴ شهر موصل به تصرف داعش درآمد و بغداد، پايتخت عراق نيز تا مرز
سخنان رهبر انقلاب در مورد سردار سرافراز حاج قاسم سليماني:تدبير و عمل دو ويژگي برجسته حاج قاسم سليماني بود ايشان هم تدبير داشتند هم دل و جرأت عمل کردن را .اين دو ويژگي با هم ارزشمند است گاهي افرادي در جامعه مي بينيم که تدبير دارند ولي به هنگام عمل ضعيف هستند و افرادي هم هستند که دل و جرأت عمل کردن را دارند ولي تدبير ندارند و با شکست مواجه مي شوند .
هفته نامه اجتماعي فرهنگي محور
متن سرود حاج قاسم سليماني
ميراث تو احساس امنيتميراث تو ايثار و بيداريرفتي ولي تا آخر تاريخبر قله ي عزت پديداري
ديدي افق هاي رهايي راوا کرده اي راهي سوي فردااي ذوالفقار حيدر دوراناي جان فداي حضرت زهرا
تک خوان :لبخند تو فاني نخواهد شدمستضعفين را بوده اي ياورهم بوده اي در وقت خود عمارهم بوده اي چون مالک اشتر
(با خشم و عزم طوفانيمي بنديم با تو پيمانيحاج قاسم سليماني) 2 بار
با هرنگاه و فکر و فرهنگيدر سنگر تو عاشقان بسياردل ها همه همواره در راهتخو
طراحي ؛ ساخت و نصب تابلو مجموعه فرهنگي رفاهي شهيد سپهبد قاسم سليماني آغاز شد.
مجموعه فرهنگي رفاهي شهيد سپهبد قاسم سليماني شرکت ملي حفاري ايران | نفت آنلاينبه گزارش خبرنگار نفت آنلاين ؛با دستور مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران کار طراحي ؛  ساخت و نصب تابلو مجموعه فرهنگي رفاهي شهيد سپهبد قاسم سليماني آغاز شد.شايان ذکر است ،بعد از شهادت سردار دل‌ها اولين و بزرگترين مجموعه فرهنگي شرکت ملي حفاري ايران که از چند مجموعه فرهنگي ،رفاهي و ورزشي شکل
اقدام ارزشمند مديرعامل شرکت‌ ملي‌ حفاري ايران
مجموعه فرهنگي ملي حفاري بنام سپهبد شهيد قاسم سليماني مزين شد
اولين و بزرگترين مجموعه فرهنگي شرکت ملي حفاري ايران که از چند مجموعه فرهنگي ،رفاهي و ورزشي شکل گرفته بنام شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني مزين شد.
مجموعه فرهنگي سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني | شرکت ملي حفاري ايران | نفت آنلاينبه گزارش خبرنگار نفت آنلاين ؛اولين و بزرگترين مجموعه فرهنگي شرکت ملي حفاري ايران که از چند مجموعه فرهنگي ،رفاه
آيت الله جوادي آملي: خطبه‌اي است که وجود مبارک حضرت امير دُرفشاني مي‌کند برزخ را معنا مي‌کند، ساهره قيامت را معنا مي‌کند. ابن ابي الحديد در شرح اين خطبه مي‌گويد: اگر اديبان و بلاغت‌شناسان را يکجا جمع بکنند و اين خطبه را بر آنها بخوانند آنها مي‌فهمند که اين سجده دارد. همان طوري که بعضي از آيات قرآن سجده دارد. ما اين مطلب را به عرض استاد علامه طباطبايي رسانديم که اين اغراق نيست؟ ما آنچه شنيديم سجده بر آيات قرآن کريم است، در غير قرآن سجده ني
سانه هاي عراقي به نقل از مقام هاي رسمي اين کشور اعلام کردند که سردار سليماني و ابومهندس زماني که با دو خودرو از فروگاه بين المللي بغداد خارج شدند، هدف قرار گرفتند و هر دو شهيد (ترور)شدند.
گفته مي شود سردار سليماني از لبنان وارد فرودگاه بين المللي بغداد شده است.
منابع رسانه اي عراق مي گويندبالگردهاي آمريکايي هر دو خودرو را هدف قرار دادند.
‏نعيم قاسم» جانشين حسن نصرالله» رهبر گروه حزب الله لبنان نيز در اين عمليات تروريستي به شهادت رسيد.
ادا
اميرالمؤمنين عليه السلام:
اِنَّ اللّهَ کَتَبَ الْقَتْلَ عَلي قَوْمٍ وَ الْمَوْتَ عَلي آخَرينَ وَ کُلٌّ آتِيَةٌ مَنِيَّتُهُ کَما کَتَبَ اللّهُ لَهُ، فَطُوبي لِلْمُجاهِدينَ في سَبيلِ اللّهِ وَ الْمَقْتُولينَ في طاعَتِهِ.
خداوند براي گروهي کشته شدن و براي گروهي ديگر مرگ را مقرّر نموده و هر کدام به اجل معين خود آنگونه که او مقدّر کرده است، مي‌رسند؛ پس خوشا به حال مجاهدان راه خدا و کشته شدگان راه اطاعت او.
نهج السعاده، ج ۲، ص ۱۰۷
 
بامداد رو
بغداد - ايرنا -منابع رسمي رسانه اي در عراق سحرگاه جمعه اعلام کردند که سردار قاسم سليماني فرمانده سپاه قدس به همراه ابو مهدي مهندس» جانشين فرمانده الحشد الشعبي طي يک عمليات تروريستي در بغداد به شهادت رسيدند.
رسانه هاي عراقي به نقل از مقام هاي رسمي اين کشور اعلام کردند که سردار سليماني و ابو مهندس زماني که با دو خودرو از فروگاه بين المللي بغداد خارج شدند، هدف قرار گرفتند و هر دو شهيد (ترور)شدند.
منابع رسانه اي عراق مي گويند بالگردهاي آمريکايي
پايان تيرماه ۱۳۹۴ دولت آباد شهرري در حسينيه کاظميني ها مراسم شهادت ابو منتظر المحمداوي از فرماندهان حشد شعبي (سپاه بدر) برگزار ميشد که ناگهان حاج قاسم با يک خودروي شخصي آمد ودر ورودي حسينيه کنار خانواده ودوستان وهمرزمان شهيد ايستاد.
چند دقيقه اي گذشت وحضار به دوستانشان فورا پيام دادند که حاجي آمد دولت آباد.
حسينيه وچهارراه بلوار قدس دولت آباد مملو از جمعيت شد. همه ميخواستند با حاج قاسم سلام کنند.
حاج قاسم سليماني جات خالي.
(منبع: مشرق، ک
به منظور گراميداشت ياد شهيد والامقام، سرباز ولايت سرداد سپهبد قاسم سليماني، برنامه اي با عنوان دل نوشته در کتابخانه اجرا شد و از اعضاي جوان خواستيم آنچه به عنوان حرف آخر مي خواهند براي سردار شهيدشان بنويسند. طرح اين برنامه براي استفاده همکاران محترم گذاشته شده است. 
 
از اينجا دانلود کنيد.حجم: 291 کيلوبايت 
1
مولوي بيتي درباره قرآن دارد که قاعدتاً با مزاج روشنفکري و مدرنيته سازگار نيست.معني قرآن ز قرآن پرس و بس/ وز کسي که آتش زدست اندر هوس.در اين بيت مرجع فهم قرآن خود قرآن معرفي شده است در حالي که نزد غرب گرايان عقل مرجعيت دارد. آنان بيشتر طرفدار تفسير عصري و عقلي قرآن هستند. اما مولوي و همفکران او معتقدند براي فهم قرآن بايد مقابل قرآن قرباني و پست شد تا با آن به اتحاد رسيد.مصطفي ملکيان در تفسير اين بيت (سخنراني در شب تفسير قرآن) سه نکته گفته است
اد
1
مولوي بيتي درباره قرآن دارد که قاعدتاً با مزاج روشنفکري و مدرنيته سازگار نيست.معني قرآن ز قرآن پرس و بس/ وز کسي که آتش زدست اندر هوس.در اين بيت مرجع فهم قرآن خود قرآن معرفي شده است در حالي که نزد غرب گرايان عقل مرجعيت دارد. آنان بيشتر طرفدار تفسير عصري و عقلي قرآن هستند. اما مولوي و همفکران او معتقدند براي فهم قرآن بايد مقابل قرآن قرباني و پست شد تا با آن به اتحاد رسيد.مصطفي ملکيان در تفسير اين بيت (سخنراني در شب تفسير قرآن) سه نکته گفته است
اد
مدرس: دکتر علي رجبي | حافظ بين‌المللي قرآن کريممخاطب: علاقه‌مندان به حفظ قرآن کريم (به صورت اصولي و حرفه‌اي) و افرادي که مي‌خواهند در حافظه‌ي خود جهش ايجاد نمايند.تعداد جلسات : ۲۵ جلسه هفتگي دو ساعته به صورت آنلاينشروع دوره: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹
ادامه مطلب
قاسم سليماني فرزند حسن در ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ش در شهرستان رابُر از توابع استان کرمان در ايل عشاير سليماني به دنيا آمد. وي در ۱۸ سالگي به استخدام اداره آب کرمان درآمد. او در حوادث انقلاب اسلامي ايران با روحاني مشهدي به نام رضا کامياب آشنا شد و او را وارد جريانات انقلاب کرد. به نقل از سهراب سليماني، برادرش يکي از گردانندگان اصلي راهپيمايي‌ها و اعتصابات کرمان در زمان انقلاب بود.
سليماني در ۱۳ دي ۱۳۹۸ش در حمله نيروهاي امريکايي به خودروي حامل وي در بغ
مراسم شهادت سرافراز سپهبد حاج قاسم سليماني  ٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖ
سخنران:حاج اقا ابراهيم شهسوارمداحانحاج محمدجواد قاسمپورکربلايي حجت دانش پژوه
زمان :شنبه ۱۴دي ماه۹۸ ساعت ۲۰
مکان: مسجدالغدير جنب فرمانداري برازجانٖـٖٖـٖ
قاسم سليماني پس از انقلاب اسلامي ايران، در سال ۱۳۵۹ش عضو سپاه پاسدارن انقلاب اسلامي شد و هم‌زمان با شروع جنگ ايران و عراق، چند گردان را در کرمان آموزش داده و به جبهه‌ها فرستاد.
وي در دوره‌اي فرماندهي سپاه آذربايجان غربي را بر عهده داشت. سليماني در سال ۱۳۶۰ش با حکم محسن رضايي فرمانده وقت سپاه پاسدارن، به عنوان فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله منصوب شد.
وي در جنگ عراق عليه ايران، از فرماندهان عمليات‌هاي والفجر ۸، کربلاي ۴ و کربلاي ۵ بود. عمليات کربل
قاسم سليماني، اسفند ماه سال ۱۳۳۵، در روستاي قنات ملک شهرستان "رابر" استان کرمان متولد شد. نقل است که در سيزده سالگي، روستاي محل زندگي‌اش را به مقصد کرمان ترک کرد و مشغول کار بنايي شد. او سپس در سال ۱۳۵۳، به عنوان پيمانکار به استخدام سازمان آب کرمان درآمد.
برخي نقل مي‌کنند که قاسم جواني ورزشکار بود، کاراته کار مي‌کرد و جزء مربيان پرورش‌اندام نيز بود.
او در حوادث انقلاب اسلامي ايران با روحاني مشهدي به نام حجت الاسلام رضا کامياب آشنا شد و قاس
 خداوند ان‌شاءالله که به شماها اجر بدهد، صبر بدهد. [حاج قاسم] زندگي‌اش هم براي شما امتحان بود، شهادتش هم براي شما امتحان است. رنج زياد است، غصّه بزرگ است، امّا اجر هم به همين اندازه بزرگ است. بايستي تحمّل کنيم، بايستي از خداي متعال راضي باشيم؛ بالاخره هر کسي از اين مرحله‌ي زندگيِ اين نشئه به نشئه‌ي بعد عبور خواهد کرد -همه عبور ميکنند: من، شما، ديگران، همه؛ جوان، پير- نوع عبور کردن مهم است؛ .
ادامه مطلب
نام :قاسم نام خانوادگي :سليماني تاريخ تولد :20 اسفند 1335 در کرمان درجه :سپهبد تاريخ شهادت :13 دي 1398 در بغداد از تولد تا ازدواج و زندگي شخصي سپهبد سليماني سپهبد حاج قاسم سليماني 20 اسفند 1335 در روستاي رابر از استان کرمان متولد شد و در سالهاي ابتداي جواني از پيمانکاران سازمان آب کرمان بود. سپهبد سليماني حاج قاسم سليماني در سنين جواني ازدواج کرد و حاصل چندين سال زندگي مشترک با همسرش يک دختر به نام زينب و يک پسر به نام محمدرضا است. فرزندان سردار سليمان
نشست بصيرتي دهه ي فجرانقلاب
11بهمن 98
▪️سرهنگ مرتاضيمحافظ حضرت امام خميني ره
16بهمن 98
▪️سرهنگ قمريهمرزم شهيد صيادشيرازيفرمانده ميداني جنگ
20بهمن98
▪️سرهنگ ساجديمعاونت سياسيسپاه علي بن ابيطالب
21بهمن 98مراسم ويژه  چهلمين روز شهادت حاج قاسم سليماني همراه با تکبير گويي و اجراي نورافشاني درچهل ويکمين فجرانقلاب باسخنراني▪️سردارگنجعليفرمانده لشگر17عملياتي سپاه علي ابن ابيطالبهمرزم سردارشهيد حاج قاسم سليماني▪️ومداحي جانبازبسيجي مدافع
درباره‌ عين الاسد» چه مي‌دانيد؟پايگاه عين الاسد که بامداد چهارشنبه ۱۸ دي توسط موشک‌هاي بالستيک سپاه پاسداران انقلاب اسلامي طي عملياتي با نام شهيد قاسم سليماني» و رمز مقدس يا زهرا (س)» هدف قرار گرفت، در استان الانبار در ۱۶۰ کيلومتري غرب بغداد محل استقرار نيروهاي آمريکايي و عراقي است.
عين الاسد همان پايگاهي است که از آنجا سردار قاسم سليماني و ابومهدي المهندس هدف حمله قرار گرفتند؛ به همين دليل نيروهاي ايراني نيز دقيقاً همان پايگاه را د
ضمن عرض تبريک و تسليت شهادت پر افتخار و عزتمندانه سردار دلير و مجاهد خستگي ناپذير سپاه اسلام، حاج قاسم سليماني و همرزمان شهيدش، اين اقدام مذبوحانه رييس جمهور خبيث آمريکا که مصداق بارز جنايت جنگي و موجب مسئوليت کيفري بين المللي است را قويا محکوم نموده و خواستار انتقام سخت از عاملان اين جنايت مي باشيم.
بسم الله الرحمن الرحيمملت عزيز ايران!سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسماني شد. ديشب ارواح طيبه‌ي شهيدان، روح مطهر قاسم سليماني را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در ميدانهاي مبارزه با شياطين و اشرار عالم، و سالها آرزوي شهادت در راه خدا، سرانجام سليماني عزيز را به اين مقام والا رسانيد و خون پاک او به‌دست شقي‌ترين آحاد بشر بر زمين ريخت.
اين شهادت بزرگ را به پيشگاه حضرت بقية‌ الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبريک و به مل
پيام رهبر انقلاب اسلامي در پي شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سليماني و همراهان او:انتقام سخت در انتظار جنايتکاران حادثه ديشب خواهد بود.
 سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني
پيام رهبر انقلاب اسلامي در پي شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سليماني و همراهان او:انتقام سخت در انتظار جنايتکاران حادثه ديشب در راه است.
 
 
 
 
رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيام مهمي شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سليماني و همراهان ايشان بويژ
بسم الله الرحمن الرحيم
يا فارس الحجاز ادرکني الساعه العجل
بخدا قسم عجيب تر ازين نميشود،هزاروچهارصد سال از نزول قرآن ميگذرد و ادعاي قرآن بر اينکه يک سوره همانند قرآن بياوريد و دشمنان و کافران به قرآن با در اختيار داشتن امکاناتي که بسيار. بيشتر از مسلمانان است هنوز نتوانسته اند سوره اي مانند قرآن بياورند.
اين همه دانشگاه زبان و اساتيد ادبيات و شاعران و نويسندگان که مسلمان نيستند ولي عرب هستند،باز هم در مقابل اين ادعاي قرآن در گل فرورفته آم
سحرگاه جمعه مورخ سيزدهم دي ماه نود و هشت در عراق "سردار قاسم سليماني" (فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي) به همراه "ابو مهدي مهندس" جانشين فرمانده (الحشد الشعبي) در بغداد به شهادت رسيدند، که از اين منباب اينجانب ميلاد يگانه چنزق (مديريت تارنماي "BestWebsite.blog.ir") و همچنين کليه پرسنل اين مجموعه (سايت سازان برتر) به خدمت عموم مردم شريف و شهيد پرور جمهوري اسلامي ايران و رهبر معظم انقلاب صميمانه تسليت مي گويم.

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

netlike سرباز کماندار : خاطرات سربازی من لینوکس، عشق، برنامه نویسی بلاگ مستطاب زندگی بسم الله الرحمن الرحیم والعادیات ضبحا... مِهروَرزی با همه آیینِ ماست! پیشرفت حق توست... فقط عشق از کوچه بامداد پیشنهاد لباس