نتایج جستجو برای عبارت :

درس ازاد. درباره قاسم سلیمانی

آهنگران آماده شو؛ تاريخ تکرار مي شودتو نوحه را آماده کن؛ تاريخ تکرار مي شود
آنروز جهان آراء نبود؛ در جشن فتح لاله هاامروز هم قاسم نيست؛ تاريخ تکرار مي شود
با آن صداي خوش نوا؛ صادق صدا سر مي دهد:قاسم نبودي، ببينيقدس آزاد گشتهخون يارانتپرثمر گشتهآه و واويلاوعده ما، صحن مطهر قدس شريف، با نابودي رژيم غاصب صهيونيست
شعر نو از : علي نوروزي علم
گلچيني از اشعار سوک در فراق سردار قاسم سليماني
بنر هاي سردار شهيد حاج قاسم سليماني
در ابعداد مختلف
مناسب صفحه دکستاپ، موبايل و پروفايل
۱- سايز مناسب دکستاپ:
​​​​​​​۲- سايز مناسب پروفايل
۳- سايز مناسب موبايل
براي دانلود تصاوير با سايز اصلي روي تصاوير کليک کنيد.
طراح: شيک بنر | کانال تلگرام: @Shik_Banner
قاسم سليماني (۱۳۳۵-۱۳۹۸ش) فرمانده سپاه قدس. او در دوران جنگ ايران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله و از فرماندهان عمليات‌هاي والفجر هشت، کربلاي چهار و کربلاي پنج بود.
قاسم سليماني در سال ۱۳۷۹ش از سوي آيت‌الله ‌اي رهبر جمهوري اسلامي ايران، به فرماندهي سپاه قدس منصوب شد. پس از ظهور داعش در عراق و سوريه، سليماني به عنوان فرمانده سپاه قدس با حضور در اين مناطق و سازماندهي نيروهاي مردمي، به مبارزه با اين گروه پرداخت. او در ۱۳ دي ۱۳۹۸ توسط نير
تصويري از حاج قاسم سليماني با يکي از شهداي قنيطره را مشاهده کنيد.

خبرنگار دفاعي امنيتي گروه سياسي باشگاه خبرنگاران جوان: تصويري از حاج قاسم سليماني با "جهاد مغنيه" يکي از شهداي قنيطره را مشاهده کنيد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
درباره‌ عين الاسد» چه مي‌دانيد؟پايگاه عين الاسد که بامداد چهارشنبه ۱۸ دي توسط موشک‌هاي بالستيک سپاه پاسداران انقلاب اسلامي طي عملياتي با نام شهيد قاسم سليماني» و رمز مقدس يا زهرا (س)» هدف قرار گرفت، در استان الانبار در ۱۶۰ کيلومتري غرب بغداد محل استقرار نيروهاي آمريکايي و عراقي است.
عين الاسد همان پايگاهي است که از آنجا سردار قاسم سليماني و ابومهدي المهندس هدف حمله قرار گرفتند؛ به همين دليل نيروهاي ايراني نيز دقيقاً همان پايگاه را د
قاسم سليماني از فرماندهان مبارزه عليه داعش در عراق و سوريه است.داعش گروهي سلفي بود که پس از سقوط صدام در عراق و خلاء قدرت در اين منطقه،‌ پديد آمد. ايران براي حفظ امنيت و کنترل منطقه، مبارزه با اين گروه را آغاز کرد. به نقل از خبرگزاري ايسنا، در سال ۲۰۱۱م نيروهاي تحت فرمان سليماني از جمله لشکر فاطميون و تيپ زينبيون جهت مبارزه با داعش و نيروهاي شورشي راهي سوريه شدند.
همچنين در سال ۲۰۱۴ شهر موصل به تصرف داعش درآمد و بغداد، پايتخت عراق نيز تا مرز
امريکہ کے ذريعے جنرل قاسم سليماني کے قتل کے بعد، اسرائيل نے ابتدا ميں اس اقدام کي تعريف کي اور امريکہ کي حمايت کا اعلان کيا۔ ليکن ايران ميں محسن رضائي کے ٹويٹ، ديگر فوجي افراد کے تبصروں اور صہيوني رياست کو دھمکي دئيے جانے کے بعد، صہيوني وزرا نے پريس کانفرنس ميں کہا کہ وزير اعظم نيتن ياہو نے کينسٹ کي مٹينگ ميں کہا ہے:قاسم سليماني کا قتل اسرائيلي کاروائي نہيں بلکہ امريکي کاروائي تھي اور اس کا ہمارے ملک سے کوئي تعلق نہيں۔ ليکن کيا حقيقت ميں اسر
سخنان رهبر انقلاب در مورد سردار سرافراز حاج قاسم سليماني:تدبير و عمل دو ويژگي برجسته حاج قاسم سليماني بود ايشان هم تدبير داشتند هم دل و جرأت عمل کردن را .اين دو ويژگي با هم ارزشمند است گاهي افرادي در جامعه مي بينيم که تدبير دارند ولي به هنگام عمل ضعيف هستند و افرادي هم هستند که دل و جرأت عمل کردن را دارند ولي تدبير ندارند و با شکست مواجه مي شوند .
هفته نامه اجتماعي فرهنگي محور
متن سرود حاج قاسم سليماني
ميراث تو احساس امنيتميراث تو ايثار و بيداريرفتي ولي تا آخر تاريخبر قله ي عزت پديداري
ديدي افق هاي رهايي راوا کرده اي راهي سوي فردااي ذوالفقار حيدر دوراناي جان فداي حضرت زهرا
تک خوان :لبخند تو فاني نخواهد شدمستضعفين را بوده اي ياورهم بوده اي در وقت خود عمارهم بوده اي چون مالک اشتر
(با خشم و عزم طوفانيمي بنديم با تو پيمانيحاج قاسم سليماني) 2 بار
با هرنگاه و فکر و فرهنگيدر سنگر تو عاشقان بسياردل ها همه همواره در راهتخو
طراحي ؛ ساخت و نصب تابلو مجموعه فرهنگي رفاهي شهيد سپهبد قاسم سليماني آغاز شد.
مجموعه فرهنگي رفاهي شهيد سپهبد قاسم سليماني شرکت ملي حفاري ايران | نفت آنلاينبه گزارش خبرنگار نفت آنلاين ؛با دستور مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران کار طراحي ؛  ساخت و نصب تابلو مجموعه فرهنگي رفاهي شهيد سپهبد قاسم سليماني آغاز شد.شايان ذکر است ،بعد از شهادت سردار دل‌ها اولين و بزرگترين مجموعه فرهنگي شرکت ملي حفاري ايران که از چند مجموعه فرهنگي ،رفاهي و ورزشي شکل
قاسم سليماني، اسفند ماه سال ۱۳۳۵، در روستاي قنات ملک شهرستان "رابر" استان کرمان متولد شد. نقل است که در سيزده سالگي، روستاي محل زندگي‌اش را به مقصد کرمان ترک کرد و مشغول کار بنايي شد. او سپس در سال ۱۳۵۳، به عنوان پيمانکار به استخدام سازمان آب کرمان درآمد.
برخي نقل مي‌کنند که قاسم جواني ورزشکار بود، کاراته کار مي‌کرد و جزء مربيان پرورش‌اندام نيز بود.
او در حوادث انقلاب اسلامي ايران با روحاني مشهدي به نام حجت الاسلام رضا کامياب آشنا شد و قاس
اقدام ارزشمند مديرعامل شرکت‌ ملي‌ حفاري ايران
مجموعه فرهنگي ملي حفاري بنام سپهبد شهيد قاسم سليماني مزين شد
اولين و بزرگترين مجموعه فرهنگي شرکت ملي حفاري ايران که از چند مجموعه فرهنگي ،رفاهي و ورزشي شکل گرفته بنام شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني مزين شد.
مجموعه فرهنگي سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني | شرکت ملي حفاري ايران | نفت آنلاينبه گزارش خبرنگار نفت آنلاين ؛اولين و بزرگترين مجموعه فرهنگي شرکت ملي حفاري ايران که از چند مجموعه فرهنگي ،رفاه
سانه هاي عراقي به نقل از مقام هاي رسمي اين کشور اعلام کردند که سردار سليماني و ابومهندس زماني که با دو خودرو از فروگاه بين المللي بغداد خارج شدند، هدف قرار گرفتند و هر دو شهيد (ترور)شدند.
گفته مي شود سردار سليماني از لبنان وارد فرودگاه بين المللي بغداد شده است.
منابع رسانه اي عراق مي گويندبالگردهاي آمريکايي هر دو خودرو را هدف قرار دادند.
‏نعيم قاسم» جانشين حسن نصرالله» رهبر گروه حزب الله لبنان نيز در اين عمليات تروريستي به شهادت رسيد.
ادا
با امروز سه روز از شهادت حاج قاسم سليماني مي‌گذرد و همه منتظرند که واکنشي نشان داده شود.شواهد امر هم نشان مي‌دهد که جناح مذاکره تمايلي به پاسخ جدي ندارد. هم از آمريکا مي‌ترسد و هم هميشه تنش‌زدايي کرده تا به خيال خودش اوضاع را بدتر نکند.اضافه کنيد به پيشنهاداتي مثل پيشنهاد لغو تحريم در ازاي کوتاه آمدن که ظاهرا از طرف قطر مطرح شده است.
ادامه مطلب
اميرالمؤمنين عليه السلام:
اِنَّ اللّهَ کَتَبَ الْقَتْلَ عَلي قَوْمٍ وَ الْمَوْتَ عَلي آخَرينَ وَ کُلٌّ آتِيَةٌ مَنِيَّتُهُ کَما کَتَبَ اللّهُ لَهُ، فَطُوبي لِلْمُجاهِدينَ في سَبيلِ اللّهِ وَ الْمَقْتُولينَ في طاعَتِهِ.
خداوند براي گروهي کشته شدن و براي گروهي ديگر مرگ را مقرّر نموده و هر کدام به اجل معين خود آنگونه که او مقدّر کرده است، مي‌رسند؛ پس خوشا به حال مجاهدان راه خدا و کشته شدگان راه اطاعت او.
نهج السعاده، ج ۲، ص ۱۰۷
 
بامداد رو
بغداد - ايرنا -منابع رسمي رسانه اي در عراق سحرگاه جمعه اعلام کردند که سردار قاسم سليماني فرمانده سپاه قدس به همراه ابو مهدي مهندس» جانشين فرمانده الحشد الشعبي طي يک عمليات تروريستي در بغداد به شهادت رسيدند.
رسانه هاي عراقي به نقل از مقام هاي رسمي اين کشور اعلام کردند که سردار سليماني و ابو مهندس زماني که با دو خودرو از فروگاه بين المللي بغداد خارج شدند، هدف قرار گرفتند و هر دو شهيد (ترور)شدند.
منابع رسانه اي عراق مي گويند بالگردهاي آمريکايي
پايان تيرماه ۱۳۹۴ دولت آباد شهرري در حسينيه کاظميني ها مراسم شهادت ابو منتظر المحمداوي از فرماندهان حشد شعبي (سپاه بدر) برگزار ميشد که ناگهان حاج قاسم با يک خودروي شخصي آمد ودر ورودي حسينيه کنار خانواده ودوستان وهمرزمان شهيد ايستاد.
چند دقيقه اي گذشت وحضار به دوستانشان فورا پيام دادند که حاجي آمد دولت آباد.
حسينيه وچهارراه بلوار قدس دولت آباد مملو از جمعيت شد. همه ميخواستند با حاج قاسم سلام کنند.
حاج قاسم سليماني جات خالي.
(منبع: مشرق، ک
تحليل واکنش کاربران شبکه‌هاي اجتماعي به وقايع پس از شهادت حاج قاسم سليماني موضوع سخنراني بنده در رويداد آموزان در بهمن ماه سال 1398 بود. در اين سخنراني که با محوريت شبکه هاي اجتماعي اينستاگرام و توئيتر صورت گرفت به بررسي و نقد اتفاقات مجازي پرداختيم که در دو هفته بعد از شهادت سردار سليماني به وقوع پيوست. 
يکي از قسمت هاي اين سخنراني که براي مخاطبان جذابيت بيشتري داشت انتشار ويدئويي بود که در آن به تحليل عملکرد گراف رفتاري کاربران توييتر در
تحليل واکنش کاربران شبکه‌هاي اجتماعي به وقايع پس از شهادت حاج قاسم سليماني موضوع سخنراني بنده در رويداد آموزان در بهمن ماه سال 1398 بود. در اين سخنراني که با محوريت شبکه هاي اجتماعي اينستاگرام و توئيتر صورت گرفت به بررسي و نقد اتفاقات مجازي پرداختيم که در دو هفته بعد از شهادت سردار سليماني به وقوع پيوست. 
يکي از قسمت هاي اين سخنراني که براي مخاطبان جذابيت بيشتري داشت انتشار ويدئويي بود که در آن به تحليل عملکرد گراف رفتاري کاربران توييتر در
براي مشاهده تصوير در ابعاد اصلي، روي تصوير بالا کليک کنيد. 
پوستر سپهبد شهيد حاج قاسم سليـماني با کيفيت بالا و رايگان
         در سايز 70×50 و رزولوشن 300 Dpi و مد رنگي RGB                                دانلود با ذکر صلواتدانلود با کيفيت بسيـار بالا و رايگان در https://eitaa.com/zainia
به منظور گراميداشت ياد شهيد والامقام، سرباز ولايت سرداد سپهبد قاسم سليماني، برنامه اي با عنوان دل نوشته در کتابخانه اجرا شد و از اعضاي جوان خواستيم آنچه به عنوان حرف آخر مي خواهند براي سردار شهيدشان بنويسند. طرح اين برنامه براي استفاده همکاران محترم گذاشته شده است. 
 
از اينجا دانلود کنيد.حجم: 291 کيلوبايت 
قاسم سليماني فرزند حسن در ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ش در شهرستان رابُر از توابع استان کرمان در ايل عشاير سليماني به دنيا آمد. وي در ۱۸ سالگي به استخدام اداره آب کرمان درآمد. او در حوادث انقلاب اسلامي ايران با روحاني مشهدي به نام رضا کامياب آشنا شد و او را وارد جريانات انقلاب کرد. به نقل از سهراب سليماني، برادرش يکي از گردانندگان اصلي راهپيمايي‌ها و اعتصابات کرمان در زمان انقلاب بود.
سليماني در ۱۳ دي ۱۳۹۸ش در حمله نيروهاي امريکايي به خودروي حامل وي در بغ
مراسم شهادت سرافراز سپهبد حاج قاسم سليماني  ٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖـٖٖـٖـٖٖـٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖٖٖـٖٖٖٖـٖٖٖ
سخنران:حاج اقا ابراهيم شهسوارمداحانحاج محمدجواد قاسمپورکربلايي حجت دانش پژوه
زمان :شنبه ۱۴دي ماه۹۸ ساعت ۲۰
مکان: مسجدالغدير جنب فرمانداري برازجانٖـٖٖـٖ
اين متن اولين مطلب آزمايشي من است که به زودي آن را حذف خواهم کرد.
مرد خردمند هنر پيشه را، عمر دو بايست در اين روزگار، تا به يکي تجربه اندوختن، با دگري تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربيات مفيد خود را در اختيار ديگران قرار دهيم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصميم هاي درست تر، استفاده بهتري از وقت و عمر خود داشته باشند.
همچنين گاهي هدف از نوشتن ترويج نظرات و ديدگاه هاي شخصي نويسنده يا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخي هم انتشار نظرات خود را فر
قاسم سليماني پس از انقلاب اسلامي ايران، در سال ۱۳۵۹ش عضو سپاه پاسدارن انقلاب اسلامي شد و هم‌زمان با شروع جنگ ايران و عراق، چند گردان را در کرمان آموزش داده و به جبهه‌ها فرستاد.
وي در دوره‌اي فرماندهي سپاه آذربايجان غربي را بر عهده داشت. سليماني در سال ۱۳۶۰ش با حکم محسن رضايي فرمانده وقت سپاه پاسدارن، به عنوان فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله منصوب شد.
وي در جنگ عراق عليه ايران، از فرماندهان عمليات‌هاي والفجر ۸، کربلاي ۴ و کربلاي ۵ بود. عمليات کربل
نام :قاسم نام خانوادگي :سليماني تاريخ تولد :20 اسفند 1335 در کرمان درجه :سپهبد تاريخ شهادت :13 دي 1398 در بغداد از تولد تا ازدواج و زندگي شخصي سپهبد سليماني سپهبد حاج قاسم سليماني 20 اسفند 1335 در روستاي رابر از استان کرمان متولد شد و در سالهاي ابتداي جواني از پيمانکاران سازمان آب کرمان بود. سپهبد سليماني حاج قاسم سليماني در سنين جواني ازدواج کرد و حاصل چندين سال زندگي مشترک با همسرش يک دختر به نام زينب و يک پسر به نام محمدرضا است. فرزندان سردار سليمان
 خداوند ان‌شاءالله که به شماها اجر بدهد، صبر بدهد. [حاج قاسم] زندگي‌اش هم براي شما امتحان بود، شهادتش هم براي شما امتحان است. رنج زياد است، غصّه بزرگ است، امّا اجر هم به همين اندازه بزرگ است. بايستي تحمّل کنيم، بايستي از خداي متعال راضي باشيم؛ بالاخره هر کسي از اين مرحله‌ي زندگيِ اين نشئه به نشئه‌ي بعد عبور خواهد کرد -همه عبور ميکنند: من، شما، ديگران، همه؛ جوان، پير- نوع عبور کردن مهم است؛ .
ادامه مطلب
نشست بصيرتي دهه ي فجرانقلاب
11بهمن 98
▪️سرهنگ مرتاضيمحافظ حضرت امام خميني ره
16بهمن 98
▪️سرهنگ قمريهمرزم شهيد صيادشيرازيفرمانده ميداني جنگ
20بهمن98
▪️سرهنگ ساجديمعاونت سياسيسپاه علي بن ابيطالب
21بهمن 98مراسم ويژه  چهلمين روز شهادت حاج قاسم سليماني همراه با تکبير گويي و اجراي نورافشاني درچهل ويکمين فجرانقلاب باسخنراني▪️سردارگنجعليفرمانده لشگر17عملياتي سپاه علي ابن ابيطالبهمرزم سردارشهيد حاج قاسم سليماني▪️ومداحي جانبازبسيجي مدافع
 
انشا در مورد شهادت سردار حاج قاسم سليماني
 
انشا اول درباره سردار قاسم سليماني
 
مقدمه : افسانه ها ، تا زماني افسانه مي مانند ، که اتفاقي مانند آن در عصر ما نيفتد ، اخيرا يکي ديگر از افسانه ها به وقوع پيوست و تبديل به خاطره اي تلخ براي تمامي آزادگان اين کره ي خاکي شد؛شايد بگوييد کدام افسانه؟! افسانه ي جاوداني پهلوان هايي مانند رستم و پيدا شدن فردي همتاي مالک اشتر و دوباره تکرار شدن ضايعه ي تلخ حضرت ابوالفضل (ع).
 
 
بند : مالک اشتري ديگر معروف
ضمن عرض تبريک و تسليت شهادت پر افتخار و عزتمندانه سردار دلير و مجاهد خستگي ناپذير سپاه اسلام، حاج قاسم سليماني و همرزمان شهيدش، اين اقدام مذبوحانه رييس جمهور خبيث آمريکا که مصداق بارز جنايت جنگي و موجب مسئوليت کيفري بين المللي است را قويا محکوم نموده و خواستار انتقام سخت از عاملان اين جنايت مي باشيم.
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مرکز فروش اینترنتی روغن سنتی شفا کرمان آسانسور خانگی شورای دانش آموزی دبیرستان فردوسی کنرک98 وبلاگ سعیده علم خواه : دبیر کار و فناوری - استان کردستان پیش نمایش قالب وبلاگ سرگرمی تکرار یک تنهایی یا وتر الموتور پست برتر همه چیز درباره پایه هشتم